برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بکن‌باوئر: با این حرکت جدید در فوتبال کاملا موافقم

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۳:۲۵ — فارس

دو کاپیتان افسانه‌ای اسبق آلمان موافق استفاده از فن‌آوری الکترونیکی در ورزش فوتبال هستند.

فرانس  بکن باوئر

در روزهای که بحث استفاده یا عدم استفاده از تکنولوژی الکترونیکی تشخیص گذشت توپ از خط دروازه مورد بحث رسانه‌ها و کارشناسان جهان است، فرانتس بکن‌باوئر این نوآوری‌ را به سود ورزش تلقی کرده است.

وی به عنوان کاپیتان ژرمن‌ها در دهه ۷۰ اظهار داشت: در روزگاری که انسان به کره ماه می‌رود و کارهای فنی غیر قابل تصوری انجام می‌دهد طبیعی است که می‌توان با استفاده از تعبیه کردن دوربین یا ابزاری مشابه به آن در درون دروازه، کاری کرد تا بتوان بسیار دقیق تشخیص داد توپ از خط دروازه‌‌ها گذشته است یا نه. من با این فن‌آوری کاملا موافق هستم.

وی ادامه داد: باید در نظر بگیریم هم‌اکنون در عصر و زمانه‌ای زندگی می‌کنیم که تحولات پیچیده فنی به خوبی صورت می‌گیرد و انجام چنین کاری به راحتی در ورزش ممکن می‌شود.

علاوه بر وی کارل هاینس رومینیگه، کاپیتان آلمان در دهه ۸۰ و معاون کنونی باشگاه بایرن مونیخ، موافقت خود را با این نوآوری فنی بیان کرد.

وی گفت: با هر وسیله‌ای که به داور کمک کند، موافقم. باید از هر وسیله‌ای که باعث شود اشتباهات کنار گذاشته شوند، استفاده کرد.

قرار است این فن‌آوری جدید در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مورد استفاده واقع شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391