برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بنزما: هر روز به توپ طلا فکر می‌کنم

یکشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۶ — ایسنا

کریم بنزما در گفت‌وگو با روزنامه‌ "آس" با اعلام این که از حضور در رئال‌مادرید خوشحال است، می‌گوید هر روز به امید گرفتن توپ طلا تلاش می‌کند.

با رفتن گونسالو هیگوآین از رئال، کریم بنزما به مهاجم اصلی مادریدی‌ها تبدیل شده است. این مهاجم فرانسوی امیدوار است این فصل بتواند بهترین عملکردش را در رئال‌مادرید داشته باشد.

دوران حضور در رئال‌مادرید

رئال‌مادرید بزرگ‌ترین باشگاه جهان است. اینجا هستم تا بهترین عملکردم را نشان دهم. از بودن در رئال‌مادرید خوشحالم. از بچگی آرزو داشتم تا در این تیم باشم. اکنون به آرزوی خودم رسیدم. دوست دارم این فصل بهترین عملکردم را در رئال‌مادرید نشان دهم و فصل خوبی را با تیمم سپری کنم.

زیدان

زیدان الگوی من است. برای باشگاه خیلی خوب و مفید خواهد بود که زیدان را روی نیمکت خود دارد. او رابطه نزدیکی با بازیکنان و تجربه زیادی دارد. یادم می‌آید که از بچگی بازی‌های زیدان را دنبال می‌کردم. از حضورش در رئال بی‌نهایت خوشحالم.

بهترین گل برای رئال‌مادرید

همه گل‌هایم برای رئال‌مادرید بااهمیت هستند. به همین خاطر نمی‌توانم از گلی خاص نام ببرم اما شاید گلی که برابر آژاکس به ثمر رسانده‌ام، زیباترین گل من باشد اما از حیث اهمیت تمام گل‌هایم به یک اندازه برایم بااهمیت هستند.

بهترین بازیکن جهان

بازیکنان خوب زیادی در جهان هستند و نمی‌توانم از بازیکن خاصی نام ببرم اما با توجه به این که در بهترین تیم جهان بازی می‌کنم باید بگویم که تیم ما در خط حمله و همچنین دفاع بازیکنان خوبی دارد و مجموعه‌ای از بهترین بازیکنان در تیم ما حضور دارند ‌اما انتخاب شخصی من "سرخیو راموس" است.

توپ طلا

همیشه به آن فکر می‌کنم. هر روز به کسب توپ طلا فکر می‌کنم. می‌خواهم امسال با عملکردم بتوانم آن را کسب کنم.

بهترین دوست در مادرید

با همه بازیکنان صمیمی هستم اما دوست نزدیک من در رئال‌مادرید "رافائل واران" است، زیرا در تیم ملی فرانسه در کنار او هستم و با او می‌توانم به زبان فرانسوی صحبت کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391