برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمایت کاسیاس، اینیستا، راموس و رونالدو از کاندیداتوری مادرید برای المپیک ۲۰۲۰

پنجشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۹ — گل

روز ۷ سپتامبر جلسه ای در بونئوس آیرس آرژانتین برگزار شده و در آن به بررسی شهرهای نامزد میزبانی بازیهای الممپیک سال ۲۰۲۰ پرداخته خواهد شد و این ویدئوی ضبط شده که حامل پیغام ورزشکاران سرشناس اسپانیایی در دفاع از کاندیداتوری شهر مادرید برای بازیهای المپیک سال ۲۰۲۰ است پخش می شود.

آندرس  اینیستا

از آنجا که مهره های کلیدی تیم ملی فوتبال اسپانیا، قادر نخواهند بود تا در روز ۷ سپتامبر شخصا در جلسه بونئوس آیرس شرکت کرده و به عنوان نماینده مادرید۲۰۲۰ دراین جلسه حاضر باشند، آنها پیغامشان را به صورت ویدئویی ضبط کردند. دلیل غیبت آنها برگزاری بازی تیم ملی اسپانیا مقابل فنلاند در روز ۶ سپتامبر از سری بازیهای مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ است.

اینیستا اولین فردی بود که به عنوان یکی از مهره کلیدی تیم ملی اسپانیا سه شنبه هفته گذشته پیغامش را ضبط کرد. صبح روز ۴شنبه در شهرک ورزشی والدبباس مادرید، کاسیاس، راموس و کریستیانو رونالدو پیغامی در حمایت از کاندیداتوری مادرید را برزبان آوردند.

عصر روز ۴شنبه هم رائول از حضورش در شهر مادرید برای دفاع از این کمپین بهره بردو بیسنته دل بوسکه هم با کمپین «مادرید۲۰۲۰» همکاری خوبی داشته.

این ویدئو به دفترکمیته المپیک بونئوس آیرس ارسال خواهد شد.

باید درنظر داشت که الخاندرو بلانکو، یکی از مدیران کمیته المپیک اسپانیا در یک قدمی متقاعد کردن مسی است تا او نیز با پیغامی حمایتش را از کاندیداتوری مادرید برای میزبانی المپیک سال ۲۰۲۰ ابراز کند.

شهرمادرید برای کسب این میزبانی با شهرهایی مثل توکیوو استانبول به رقابت خواهد پرداخت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391