برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دل بوسکه: کسی را به خاطر باخت به برزیل تنبیه نمی کنیم

شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۰ — گل

بازیکنان جوانی را به تیم دعوت خواهیم کرد. تعدادی از بازیکنان همیشگی را هم دعوت می کنیم. البته قرار نیست که برخی از بازیکنان را به خاطر باخت به برزیل جریمه کنیم

بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبت هایی به آنالیز شرایط تیم ملی این کشور پرداخته

او قرار است تا در روز ۹ آگوست لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی ماتادورها را اعلام کند و این تیم روز ۱۴ آگوست در گوایاکیل مقابل تیم ملی اکوادور در دیداری دوستانه به میدان خواهد رفت.

دل بوسکه درمورد بازیکنان فراخوانده شده به اردوی ماتادورها گفت:« بازیکنان جوانی را به تیم دعوت خواهیم کرد. تعدادی از بازیکنان همیشگی را هم به تیم دعوت خواهیم کرد. البته قرار نیست که برخی از بازیکنان را به خاطر باخت به برزیل در فینال جام کنفدراسیون‌ها جریمه کنیم.»

دل بوسکه ادامه داد:« ما نگرانی هایی داریم. چرا که باید در روز ۹ آگوست لیست بازیکنان فراخوانده شده را اعلام کنیم. این لیست کمی جنجالی است. چرا که هیچ یک از بازیکنانی که معمولا در تیم ملی هستند، کار نادرستی انجام نداده اند که بخواهیم آنها را به تیم دعوت نکنیم.همه آنها همیشه ارزشهای زیادی دارند و قرار بر این نیست که کسی را تنبیه کنیم. چون ما در شرایطی مقابل برزیل شکست خوردیم که تمام بازیکنان تیممان نهایت تلاششان را به کار گرفته بودند.»

سرمربی تیم ملی اسپانیا در ادامه به این نکته اشاره کرد که علاوه بر بازیکنانی که معمولا در اردوی تیم هستند، برخی از بازیکنان جوان که در یورو زیر ۲۱ سال نیز خود درخشیده بودند را به اردوی تیم دعوت خواهد کرد:« از یک سو ما بازیکنان جوانی داریم که در حال درخشش هستند . می خواهیم کمی هم به آنها بها بدهیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391