برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مثبت اعلام شدن تست دوپینگ یکی از بازیکنان تاهیتی در جام کنفدراسیون ها

پنجشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۳ — گل

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس رئیس کمیته انضباطی فیفا اعلام کرده که یکی از بازیکنان تیم ملی تاهیتی تا زمان نامشخصی از حضور در دنیای فوتبال محروم خواهد بود.

تیم تاهیتی

این محرومیت به این دلیل برای او درنظر گرفته شده که جواب آزمایش دوپینگ او مثبت اعلام شده است.

در روز ۲۳ ژوئن سال ۲۰۱۳ و روزی که تاهیتی آخرین بازی اش را در مرحله گروهی رقابت های جام کنفدراسیون‌ها مقابل اروگوئه برگزار می کرد (دیداری که با برد ۰-۸ اروگوئه همراه بود)، از بازیکنان تیم ملی تاهیتی تست دوپینگ به عمل آمد و نتیجه تست یکی از این بازیکنان مثبت اعلام شده.

این بازیکن درابتدا با محرومیتی ۳۰ روزه مواجه شده و بعد محرومیت اصلی او مشخص خواهد شد. نماینده فیفا دراین باره گفت:« بعد ازانجام تست های دوپینگ آ، یکی از بازیکنان تاهیتی از دادن تست دوپینگ آ طفره رفت و گفت که می خواهد تست بی را بدهد. این فوتبالیست اگر بخواهد می تواند تا روز ۸ آگوست با تجدیدنظر در تصمیمش ، نظرش را به فیفا ابراز کند. هر اتفاقی که بیفتد، این بازیکن و فدراسیون فوتبال تاهیتی تا روز ۱۵ آگوست فرصت خواهند داشت تا مدارک لازم را دراین زمینه را ارائه دهند. تصمیم محرومیت این فوتبالیست برطبق بند۳۸ قوانین ضد دوپینگ فیفا درنظر گرفته شده است..»

آنها دراین تورنمنت بعد از تقبل سه باخت سنگین مقابل اسپانیا، نیجریه و اروگوئه از گردونه رقابت‌ها حذف شدند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391