برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گالیانی: کنستانت نباید به خاطر توهین های نژادپرستانه زمین را ترک می کرد

پنجشنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۳:۰۰ — گل

باشگاه میلان تصمیم کوین کنستانت برای خارج شدن از زمین در دیدار دوستانه مقابل ساسوئولو به دلیل توهین های نژادپرستانه را مورد انتقاد قرار داد.

این در حالی است که در ژانویه گذشته، بعد از اینکه کوین بواتنگ در یک دیدار دوستانه، به دلیل اتفاقی مشابه، از زمین خارج شد، با حمایت کامل باشگاه روسونری روبرو شده بود اما آنها این بار از حرکت بازیکن شان حمایت نکردند.

آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان، معتقد است که شعارهای تماشاگران توهین آمیز بود اما واکنش بازیکن تیمش را اشتباه می داند.

او در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" شعارهای نژادپرستانه واقعا توهین آمیز هستند اما او نباید زمین را ترک می کرد.

هرچند رفتار تماشاگران واقعا زشت بود اما بازیکنان باید به داور مراجعه کنند. داور به داور چهارم اطلاع می دهد و پس از آن، افسران پلیس دست به کار می شود و بازی متوقف می شود. بازیکن نباید زمین را ترک کند."

باشگاه میلان هم با انتشار بیانیه ای، از بازیکنانش خواست تا در چنین مواقعی، به جای ترک زمین، با داور صحبت کنند.

در این بیانیه آمده است:" این تصمیمی نبود که کنستانت به تنهایی بگیرد. علی رغم دلایل قابل درکی که او داشت و خشمی که باید احساس می کرد، باشگاه میلان به همه یادآور می شود که تنها داوران در چنین مواقعی می توانند تصمیم گیری کند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391