برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیربرنامه های هوندا : در صورت موافقت زسکا برای عقد قرارداد راهی ایتالیا می شویم

چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۴۴ — گل

-همانظور که انتظار می رفت امروز جلسه ی بسیار مهمی میان سران زسکا و مدیر برنامه های کیسوکه هوندا که رویای میلانی شدن را در سر دارد برگزار می شود.در صورتی که خروجی این جلسه مثبت باشد هوندا به همراه برادرش برای عقد قرارداد راهی ایتالیا می شوند.

کیوسکه هوندا

-هیرویوکی هوندا برادر و مدیر برنامه های کیسوکه هوندا به خبرگزاری تی ام دبلیو چنین گفته : " امروز دوباره ملاقاتی با سران زسکا خواهم داشت تا در این مورد بیشتر صحبت کنیم.تنها چیزی که می توانم بگویم این است که پیشنهاد جدید میلان بسیار خوب بوده ،یک پیشنهاد بسیار خوب برای زسکا"

"نمی دانم که آیا همه چیز امروز تمام می شود یا نه اما به دنبال متقاعد کردن سران زسکا هستیم چرا که برای ما این انتقال آماده نهایی شدن است"

"نقل مکان به میلان به دلیل مسائل مالی بهتر نیست بلکه به شخصیت و پرستیژ باشگاه مربوط می شود.میلان،رئال مادرید و دیگر، باشگاهایی با ارزش فوق العاده بالا هستند.حضور در میلان برای هوندا گام بلندی در دوران حرفه ای اش خواهد بود"

او در پایان گفت :"منتظر تصمیم سران زسکا هستیم تا به پیشنهاد میلان جواب مثبت بدهند و سپس ما نیز برای نهایی کردن قرارداد راهی ایتالیا می شویم"

گفته می شود هوندا بر سر قراردادی ۴ یا ۵ ساله به ازای ۲.۵ ملیون یورو برای هر فصل به توافق رسیده .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391