برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توصیه پاپ فرانسیس به ستاره های ایتالیا و آرژانتین: مسئولیت ستاره بودن را فراموش نکنید

سه‌شنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۰ — گل

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان، در دیدار با ملی پوشان ایتالیا و آرژانتین، از آنها خواست تا مسئولیت ستاره بودن را فراموش نکنند و از جنبه های تجاری فوتبال فاصله بگیرند.

تیم های ملی ایتالیا و آرژانتین فردا شب در المپیکوی رم مقابل هم قرار خواهند گرفت و امروز اعضای دو تیم به ملاقات پاپ جدید که اصلیتی که آرژانتینی دارد، رفتند. در این دیدار بوفون و مسی، کاپیتان های دو تیم، یک درخت زیتون به پاپ هدیه کردند.
پاپ فرانسیس در صحبت هایش به بازیکنان دو تیم گفت:" از همه شما به خاطر اینکه اینجا هستید، تشکر می کنم. خوشبختانه این دیدار دوستانه است؛ وگرنه نمی دانستم باید طرفدار کدام تیم باشم.

شما محبوب هستید و مردم بازی های شما را دنبال می کنند؛ این یک مسئولیت روی شانه های شماست. هرگز زیبای دوستی را فراموش نکنید؛ از زمانی که یک بازیکن آماتور هستید. قبل از اینکه یک ستاره باشید، باید یک انسان باشید و انسانیت را به همه یاد بدهید.

پیغام من برای مدیران این است که فوتبال یک ورزش است؛ نه یک تجارت. به همین دلیل است خشونت در فوتبال زیاد شده است.

برای شما دعا می کنم و امیدوارم که شما هم برای من دعا کنید تا من هم در مسابقه خودم بتوانم سخاوتمند و درستکار باشم."
پاپ فردا به المپیکو خواهد رفت تا دیدار دو تیم را از نزدیک تماشا کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391