برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کرویف: برای مسی و نیمار زود بود که کنار هم بازی کنند

چهارشنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۷ — گل

کرویف ۶۶ساله مطمئن نیست که این دو نفر با هم آن قدرت ویرانگر را داشته باشند که همه پیش‌بینی می‌کنند.

یوهان کرویف گفته لیونل مسی و نیمار، ستارگان بارسا جوان‌تر از آن هستند که در این فصل آن همکاری مورد انتظار را داشته باشند.

نیمار ۲۱ساله هنوز در پیش‌فصل کنار مسی بازی نکرده است.

کرویف که پنج سال را به عنوان بازیکن در بارسا بود گفت هر دو نفر نابغه هستند اما شاید چند سالی طول بکشد که همکاری‌شان به اوج برسد: «آنها هر دو نابغه‌اند. اما اول ببینیم چگونه با هم و با سایر بازیکنان بازی خواهند کرد. دو ناخدا در یک کشتی می‌تواند مشکل‌ساز باشد.

اگر هیئت مدیره تصمیمی گرفته باید به آن احترام گذاشت. اما من تنها مشاهده خودم را می‌گویم. بهتر بود چند سال دیگر صبر می‌کردیم و بعد آنها را کنار هم قرار می‌دادیم.

کاش زمانی آنها با هم بازی می‌کردند که مسی سن بیشتری داشت. نیمار کیفیت‌های بسیاری به عنوان یک بازیکن دارد اما در سن ۲۱سالگی هنوز کاملا رشد نکرده است.»

کرویف که هشت سال هم مربی بارسا بود به انتقاد از نحوه انتخاب مربی جدید هم پرداخت: «تیتو مریض بود و همه چیز باید با عجله انجام می‌شد. این انتصابی بود بدون آمادگی قبلی و تصمیمی که با عجله گرفته شد.»

از او پرسیدند در هشت سال حضور در کاتالونیا بهترین شاگردش چه کسی بود، او گفت: «بهترین شاگرد من پپ بود. به‌ویژه که او اکنون در سطح بسیار بالایی است. پپ کارها را بسیار مشابه به زمان مربی‌گری من انجام می‌دهد. نه فقط از نظر سبک، که از نظر نوع باشگاهی که در آن مربی‌گری می‌کند.

او مربی بزرگی است و بسیار باهوش است. او همه چیز را همان طور می‌بیند که خدا می‌خواهد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391