برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله مجدد لاپورتا به روسل: آنها خیلی ناسپاس هستند

جمعه، ۴ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۷ — گل

اگر کسی باشد که این روزها نتواند در مقابل رفتار اعضای کادرمدیریتی باشگاه کاتالان زبان به دهان بگیرد ، او کسی نیست جز خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا.

خوان لاپورتا

لاپورتا در مراسم معارفه مجله «لیبرو» که روز پنجشنبه درشهر بارسلونا برگزار شد، علیه ساندرو روسل و مدیران کنونی باشگاه بارسلونا موضع گیری کرد و گفت::« اعضای کنونی کادر مدیریتی باشگاه بارسلوناواقعا ناسپاس هستند. آنها دقیقا مثل نونیس (مدیر اسبق بارسلونا) هستند. چون دقیقا شرایطی مثل گذشته تاریک آن دوران را رقم زده اند. ولی به نظر می رسد که ورق برخواهد گشت. بارسلونا ارتباطات ضعیفی دارد؛ چون شفاف سازی زیادی در باشگاه نیست.»

او در پاسخ به سوالی در موردجنجال های اخیر رخ داده میان تیتو ویلانووا و پپ گواردیولا ، از این دودستگی به وجود آمده ابراز حسرت کرد و گفت:« این اوضاعی است که ناراحت کننده است و شرایط نه چندان راحتی را فراهم آورده است. این شرایط آبی اناری‌ها را ازار می دهد؛ چون آنها می بینند که پپ و همچنین تیتو در شرایط سختی هستند و ناراحت می شوند. میزان ناراحت شدن تیتو، به خاطر بیماری ای که با آن دست و پنجه نرم می‌کند دوبرابر است. باید همه چیز را به دستان خود آنها سپرد.»

لاپورتا از تصمیم سران بارسا برای به خدمت گرفتن مارتینو استقبال کرد و گفت:« روی نیمکت مربیگری بارسلونا کار سختی برای تطبیق یابی با شرایط وجود دارد. به خدمت گرفتن تاتا به نظر من تصمیم خوبی است. صحبت های تاتا که می گفت که باید خودش را باشرایط موجود در بارسلونا تطبیق دهد، به نظرم هوشیارانه آمد و مطمئنم که او در بارسا موفق خواهد شد. اگرجذب مارتینو مسی را خوشحال می‌کند به نظرم این خیلی خوب است. این یکی از نکات مثبتی است که در این تصمیم می بینم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391