برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لواندوفسکی: از سران دورتموند واقعا عصبانی ام

پنجشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۰ — گل

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس و به نقل از روزنامه لهستانی فاکت، روبرتو لواندوفسکی خیلی از سران دورتموند عصبانی است.

روبرت لواندووسکی

او در گفتگو بااین روزنامه لهستانی اعلام کرده که از سران دورتموند عصبانی است ؛ چرا که مانع از انتقال او به بایرن مونیخ در بازار نقل وانتقالات تابستانی شده اند.

لواندوفسکی در صحبت هایی دراین باره گفته:« نمی توانم عصبانیتم را پنهان کنم. سران باشگاه به من یک چیز می گویند و بعد کار دیگری رابر خلاف آنچه توافق کرده بودیم، انجام می دهند.»

لواندوفسکی پیش از این هم ناراحتی و عصبانیتش را از سران دورتموند ابراز کرده بود ودرعین حال یادآوری نموده بود که رابطه خوبی با هم تیمی هایش دارد و قول داده بود که درطول این یک سالی که در دورتموند توپ خواهد زد تمام توانش را به کار خواهند گرفت.

این درحالی است که سران دورتموند اعلام کرده اند که هیچ درخواست کتبی از بایرن مونیخ برای ابراز تمایل به جذب لواندوفسکی دریافت نکرده اندو از همین رو هیچ مذاکره ای برای انتقال احتمالی او به بایرن در بازار نقل و انتقالات تابستان امسال صورت نگرفته

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391