برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئال مادرید۳- چلسی ۱: تسویه حساب کریس و کاسیاس با آقای خاص

پنجشنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۴۷ — گل

رئال مادرید با قاطعیت تمام قهرمان گینس کاپ شد . کریس دو گل زد و جایزه بهترین بازیکن میدان را مال خود کرد

دو گل از کریستیانو رونالدو؛ این پاسخی بود که کریس به صحبت های اخیر ژوزه مورینیو

چلسی و رئال مادرید ساعاتی پیش در فینال گینس کاپ در میامی مقابل هم قرار گرفتند و دراین فینال مورینیو شاهد فوتبال خوبی از سوی شاگردان سابقش بود ودرجریان این مسابقه ستاره های مادریدی نسخه آقای خاص را پیچیدند. ایکر کاسیاس با مهارهای فوق العاده اش فرصت های گلزنی چلسی را یکی پس از دیگری مهار می کرد و کریستیانو رونالدو هم با دو گلی که برای رئال به ثمر رساند، نقش مهمی در برد تیمش داشت.

آنچلوتی نیز رئال را به خوبی در زمین چیده بود.رئال تهاجمی بازی می کرد و تنها ۱۳ دقیقه به حریف اجازه نفس کشیدن داد. اولین گل بازی را مارسلو به ثمر رساند و او بعد از گلی که با ضربه مودریچ به ثمر رساند، شادی اش را به مورینیو هدیه کرد.

بازیکنان چلسی هم در زمین تلاش زیادی انجام می دادند . رامیرس به دنبال آن بود که از سد په په و راموس عبور کند ولی درنهایت به دیواری به نام ایکر کاسیاس برمی خورد.جزئیاتی که براین بازی حکمفرما بود در نوع خودش قابل توجه بود. شب، شب رونالدو بود؛ گویی که از دقیقه ۱ بازی خون جلوی چشمهای او را گرفته و در فکر اثبات توانایی هایش بود. در دقیقه ۳۱ هم بایک گل تماشایی دروازه رئال را بازکرد.بعد از به ثمر رساندن این گل، او به سمت نیمکت چلسی حرکت کرد و انگشتش را به سمت پیراهنش نشانه گرفته و فریاد می زد:« مورینیو این من هستم، مرا به یاد بیاور»

دراین بازی ایسکو، مودریچ و اوزیل هم نمایش خوبی را مقابل ایوانوویچ و تری به اجرا می گذاشتند.

اولین گل این بازی در دقیقه ۱۴ توسط مارسلو به ثمر رسید ولی تنها ۲ دقیقه بعد رامیرس برای چلسی گلزنی کرد تا کار به تساوی کشیده شود. در دقیقه ۳۱ رونالدو برای بار دوم برای رئال گل زد و در نهایت گل دقیقه ۵۷ رونالدو برد تیم مادریدی را قاطعانه تر نمود.

گل اول کریس رونالدو که گل دوم رئال بود از روی ضربه ای ایستگاهی به ثمر رسید و گلی تماشایی و دیدنی بود

این دیدار در سانلایف استادیوم میامی و با حضور ۶۷۲۷۳ هوادار برگزار شد.

ترکیب دو تیم:

رئال مادرید: ایکر کاسیاس، آلوارو آربلوا (دانیل کارواخال،۴۶)، سرخیو راموس، په په، مارسلو (ناچو فرناندس،۷۴)، مسعوت اوزیل، سامی خدیرا، لوکا مودریچ (کاسمیرو، ۷۲)، ایسکو (آلوارو موراتا،۸۵)، رونالدو ، کریم بنزما (آنخل دی ماریا، ۶۹)

چلسی: پتر چک، گری کیهیل، جان تری (سسار آسپیلیکوئتا،۷۵)، اشلی کول، برانیسلاو ایوانوویچ، فرانک لمپارد (۴۶، کوین د بروین)، رامیرس (آندره شورله،۷۴)، مارکو فان خینکل (اسین،۷۴)، ادن آزارد، اسکار (ویکتور موسس،۴۶) و روملو لوکاکو (فرناندو تورس،۴۶)

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391