برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مارادونا زیر تیغ جراحی؛ چشمان دن دیگو عمل شد

پنجشنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۲ — گل

مارادونا قبل از بازگشت به بوئنوس ایرس یک بار دیگر از سوی پزشک جراحش مورد بازبینی و ویزیت قرار می گیرد و بعد از بازگشت به بوئنوس آیرس او خود را برای سفر به دوبی آماده می کند.

طبق گزارش منتشره در رسانه های آرژانتینی دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین روز سه شنبه زیر تیغ جراحی رفت و چشمانش را به تیغ جراحی سپرد و طبق گفته پزشک جراح، این عمل جراحی موفقیت آمیز بوده.

مارادونای ۵۲ ساله برای درمان پیرچشمی اش که مانع از تمرکز لازم برای دیدن اشیا نزدیک و مطالعه می شد، زیر تیغ جراحی رفته.

عمل جراحی روی چشمان مارادونا در شهر مندوزا در غرب آرژانتین انجام شدو بعد ازاتمام این عمل، روبرتو زالدیوار، جراح مارادونا گفت:« حال مارادونا خوب است. این یک بیماری طبیعی بود که پروسه جراحی اش طی شد. حال او خوب است. مارادونا بیمار فوق العاده ای بود.»

انتظار می‌رود که مارادونا قبل از بازگشت به بوئنوس ایرس یک بار دیگر از سوی پزشک جراحش مورد بازبینی و ویزیت قرار بگیرد و بعد از بازگشت به بوئنوس آیرس او خود را برای سفر به دوبی آماده می کند. دن دیگو در امارات به عنوان سفیر ورزشی مشغول به کار است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391