برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماسچرانو: اگر بارسا من را نخواهد، یک دقیقه هم نمی مانم

جمعه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۲ — گل

خاویر ماسچرانو، هافبک آرژانتینی بارسا، اعلام کرد که در طول دوران حضورش در نوکمپ، پیشنهادهایی از سایر باشگاه‌ها داشته و اگر آبی و اناری‌ها به او نیاز نداشته باشند، آماده است تا به باشگاه دیگری بود.

سسک  فابرگاس

این ملی پوش آرژانتینی در سال ۲۰۱۰ با انتقالی ۲۴ میلیون یورویی از لیورپول به بارسا پیوست و به دلیل مشکلاتی که بارسا در خط دفاعی داشت، بیشتر به عنوان مدافع میانی به کار گرفته شد.

او تاکید کرد که همیشه آماده مبارزه برای حفظ جایگاهش در ترکیب اصلی بارساست اما از سوی دیگر، تایید کرد که اگر این باشگاه نیازی به او نداشته باشد، آماده رفتن به باشگاه دیگر است.

ماسچرانو در گفتگو با ال پائیس، در پاسخ به سوالی در مورد احتمال پیوستن به یک باشگاه دیگر، گفت:" هرگز نمی دانید چه رخ خواهد داد. در فوتبال باید برای هر اتفاقی آماده باشید. در این سه فصل تماس های از سوی باشگاه های دیگر داشتم اما هرگز پیشنهادی ارائه نشد.

همیشه تردیدهایی وجود دارد. وقتی در بارسا بازی می کنید، باید برای جایگاه تان بجنگید. من همیشه در طول دوران حرفه ای ام، خودم جایگاهم را در تیم به دست آورده ام. این اتفاقی است که باید برای هر بازیکنی رخ بدهد.

اگر بارسا بگوید که به من نیاز ندارد، یک دقیقه هم نمی مانم."

بارسا در این تابستان سخت به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع جدید است و از داوید لوئیز به عنوان گزینه اصلی این باشگاه نام برده می شود؛ انتقالی که ماسچرانو معتقد است برای تیمش بسیار حیاتی خواهد بود.
" همیشه باید تا حد امکان پیشرفت کنید. من این را کاملا درک می کنم. واقعیت این است که ما در این پست ضربه زیادی خوردیم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391