برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منوتی: بهترین های روساریو، من، مسی ومارتینو هستیم

پنجشنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۴ — گل

سسار لوئیس منوتی، سرمربی سابق بارسلونا روز۴ شنبه بار دیگر نظر مثبتش را راجع به انتصاب جراردومارتینو به عنوان سرمربی جدید بارسلونا ابراز کردو به تعریف و تمجید از این مربی آرژآنتینی پرداخت.

لوئیس سزار منوتی

منوتی در گفت و گو با لاسارسا گفت:« بهترین های دینا از روساریو هستند؛ مارتینو اهل شهر روساریو است. مسی هم متولد روساریو است و من هم از این شهر هستم. من بهترین‌ها را برای بارسا و برای مارتینو آرزو می کنم وامیدوارم که او هم مثل من در بارسلونا موفق باشد. او به تیمی ایده آل برای رشد و پیشرفت گام گذاشته.»

منوتی بر این باور است که مارتینو که چهارمین سرمربی آرژانتینی تاریخ باشگاه بارسلوناست، به تیمی پیوسته که مملو از بازیکنان بزرگ است:« این باید یک رویا باشد. مارتینو ایده های روشنی در مورد سبک بازی بارسلونا دارد. او توانایی های زیادی دارد. سرمربیانی هستند که فشار را تحسین می کنند و برخی های دیگر اصلا فشار را دوست ندارند. تاتا سرمربی ای است که مثل مارسلو بیه لسا بلد است که چطور با فشارهاکنار بیاید. اینکه بارسلونا «فراتر از یک باشگاه است» را باید لمس کند. بهترین راه لمس کردن این ماجرا، حضور در بارسلوناست.»

سرمربی سابق تیم کاتالان ادامه داد:« مارتینو از حمایت بازیکنان تیمش که تجربه زیادی دارند برخوردار است و با کیفیت و تعهدی دارد می تواند ایده های فراوانی را به بارسلونا ببرد. این سرمربی جدید تیم را تقویت خواهد کردو شرایط بارسا را بهبود خواهد بخشید و آن درخششی که بارسا بعد از یک سال سخت از آن دور شده بود را باز خواهد یافت.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391