برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روسل: مسی فقط می تواند به خودش حسادت کند

پنجشنبه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۵۹ — گل

ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا ساعاتی قبل از سفر کاروان تیم کاتالان به فلسطین و آغاز تور آسیایی اش در گفتگویی اختصاصی با روزنامه اسپورت شرکت کرد و به مسائل مختلفی پرداخت:

ساندرو روسل

از تیتو و تاتا گرفته تا پپ گواردیولا، تیاگو،نیمار و مسی.دراینجا می توانید بدون هیچ مقدمه ای متن این گفتگوی اختصاصی را مطالعه کنید. این گفتگوی ویژه را در چندین قسمت برای شما آماده کرده ایم. در اینجا می توانید بخش چهارم صحبت های ساندرو روسل را که راجع به خریدهای بارسا و درمجموع لالیگاست را مطالعه کنید:

*ماموریت سوبی سارتا خرید بازیکنان است. فکر نمی کنید که خرید یک مدافع میانی برای بارسا بیش از حد به طول انجامیده؟

بازیکنی که ما می خواستیم تیاگو سیلوا بود که غیرقابل دسترس است. چون پاری سن ژرمن فروشنده نیست. خرید او دراین شرایط غیرممکن است. از حالا به بعد باید دنبال گزینه های دیگر باشیم

*رئال برای بیل پیشنهادی ۱۲۰ میلیون یورویی داده. این یک دیوانگی است؛ مخصوصابادرنظر داشتن اینکه شما ۵۷ میلیون یورو برای خرید نیمار پرداختید

زمانه خواهد گفت که ۱۲۰میلیون یورو برای بیل گران است یاارزان.باید طول مدت قرارداد او، دقایقی که برای تیم بازی می کند؛ جامهای کسب شده ،دستمزد وخواسته های سرمربی از یک بازیکن را درنظر داشت و دید که آیا این بازیکن گران است یا ارزان.خیلی‌ها هستند که خیلی ارزان تراز بیل هستند ودائما بازی می کنند و خیلی های دیگر هم هستند که حتی یک دقیقه هم بازی نمی کنند.

* و ویا را با قیمتی در حدود ۲ میلیون یورو مثل یک هدیه از دست دادید

(کمی فکر می کند) ما با درنظر داشتن اینکه او بازیکن ثابت تیم ما نیست و رقم دستمزدش او را فروختیم.پس فروش او با قیمت ۲ میلیون یورو یک هدیه نبود. هیچ بازیکن ذخیره ای در دنیا نیست که دستمزدی به اندازه ویا داشته باشد

*برای خرید بازیکنان زیادی ابراز تمایل کردید ولی تا به اینجا فقط نیمار را خریداری کرده اید. اشتباهاتی در برنامه ریزی های خریدهایتان نیست؟

این بارساست. بعد از حذف مقابل بایرن ما می بایست ۲۵ بازیکن، رنگ های باشگاه و نام باشگاه را تغییر می دادیم؟ در طول یک ماه تنها ۴بازیکن ما می بایست می رفتند و در پایان دو ماه ۲ تا از آنها رفته اند. فکر می کنید که قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا باید اینقدر دستخوش تغییرات شود؟ دوستانم در مجامع بارسایی هم همین را به من می گویند و من به آنها جواب می دهم:«خب. والدس را عوض کردیم؟ آلوس را فروختیم؟ نه..آلبا را چطور؟ نه .ماسچرانو چی؟ تقریبا همه آنها پاسخ می دهند که نه. دوستان من به شدت بارسایی هستند. باید آرام بود. چرا که گزینه های کمی هستند که می توانند بارسا را بهتراز این نمایند.

*آمدن نیمار مشکلی برای مسی نیست؟ ممکن است مسی به نیمار حسادت کند؟

مسی فقط می تواند به خودش حسادت کند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391