برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تدابیر پلیس آرژانتین برای شروع لیگ فوتبال

دوشنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۳ — باشگاه خبرنگاران

پلیس آرژانتین از تدابیر جدید برای مبارزه با خشونت در ورزشگاههای این کشور خبر داد.

در آغاز فصل جدید رقابتهای فوتبال آرژانتین مسئولان امنیتی این کشور تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از آشوب و خشونت در ورزشگاهها، محدودیتهایی اعمال کنند.

بر اساس تصمیمات جدید تماشاگران تیم مهمان حق حضور در ورزشگاه میزبان را نخواهند داشت.
این مقررات برای باشگاههای واقع در بوئنوس آیرس سختگیرانه تر است چرا که حتی هواداران تیم میزبان هم در ۲ هفته اول تنها در صورتی می توانند در ورزشگاه حضور یابند که از اعضای ثبت شده باشگاه مربوطه باشند.

ادواردو ویالبا رئیس کمیته امنیتی فوتبال آرژانتین می گوید: «این کار به ما اجازه می دهد از نیروهای کمتری استفاده کنیم. همچنین از همراهی تماشاگران نیز جلوگیری می شود کاری که ما به تازگی مجبور به انجام آن بودیم. در این صورت می توانیم از نظر پلیسی، سازماندهی و امنیتی هشیار تر باشیم.»
این محدودیتها پس از آن برقرار می شود که در ماه ژوئن گذشته یکی از هواداران تیم لانوس بوئنوس آیرس به ضرب گلوله پلیس کشته شد. ماه گذشته نیز دو تن ازهوادارن باشگاه بوکا جونیورز در درگیریهای درون گروهی هواداران این تیم باشلیک گلوله به قتل رسیدند. از ابتدای سال ۲۰۱۳ تا کنون ۵ هوادار در ورزشگاههای آرژانتین کشته شدند./

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391