برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاپ:‌ خدا را شکر طرفدار ایتالیا و آرژانتین هستم، اخلاقیات را حفظ کنید!

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۲۵ — فارس

رهبر کاتولیک‌‌های جهان گفت: خدا را شکر می‌کنم مصاف ایتالیا – آرژانتین دوستانه است. چون نمی‌توانم برای طرفداری یکی را بر دیگری ترجیح دهم.

پاپ فرانسیس روز گذشته در حاشیه دیدار تدارکاتی آتزوری‌ها (ایتالیا) و «آلبی‌سلسته» (آرژانتین) در ورزشگاه المپیک رم (مصاف امشب) ساعات پرکاری را پشت سرگذاشت. وی در قصر آپوستول واتیکان اعضای دو تیم را به همراه ۲۰۰ وابسته در رده‌های مدیر، ‌مربی دو کشور اروپایی و آمریکای ‌لاتین را پذیرا شد.

در این مراسم لیونل مسی تابلوی نقره‌ای و یک پیراهن ورزشی تیم کشورش را که روی آن نام فرانسیس حک شده و امضا همه اعضا تیم آرژانتین روی آن بود، به پاپ هدیه کرد.

سپس وی در حضور اعضا دو تیم اظهار داشت: خدا را شکر که مصاف دو تیم، ‌دیداری دوستانه است. زیرا طرفدار هر دو تیم هستم و نمی‌توانم یکی را بر دیگری ترجیح دهم.

رهبر کاتولیک‌های جهان شیفته ورزش فوتبال و متولد آرژانتین است و به عنوان طرفدار تیم کشورش و ایتالیا محسوب می‌شود.

عالی‌ترین مقام سیاسی واتیکان همچنین اظهار داشت: ‌تا جایی که برایتان ممکن است، سعی کنید در ورزش و زندگی اخلاق را رعایت کنید. شما هدیه پروردگار هستید و از استعداد خود به خوبی باید استفاده کنید. فوتبال متاسفانه مثل سایر ورزش‌ها به تجارت تبدیل شده است. ورزش واقعا باید شخصیت واقعی خودش را حفظ کند و ارزش‌های اخلاقی نباید فراموش شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391