برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرخیو راموس:اصلا آدم کینه توزی نیستم؛ از مورینیو خاطرات خوبی دارم

چهارشنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۵ — گل

آنچلوتی او یکی از بهترین سرمربیان دنیاست و داشتن او یک تضمین بزرگ و یک شادی بزرگ برای ماست .امیدواریم که بتوانیم با آنچلوتی به جامهای قهرمانی زیادی برسیم.

سرخیو راموس مدافع باتجربه باشگاه رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا حالا در اردوی کهکشانی‌ها در لس آنجلس به سرمی برد. او در کنفرانس خبری از مسائل مختلفی صحبت کرده و هیچ سوالی را بی جواب نگذاشته

دراینجا می توانید متن کامل صحبت های راموس به گزارش آ.اس را در دو بخش مطالعه کنید. این بخش اول صحبت های اوست.

*فکر می کنی که آنچلوتی درمقایسه با مورینیو چه چیزهای جدیدی را به تیم می آورد؟

همیشه خیلی خوب و مثبت است که ما سرمربیان بزرگ و باتجربه ای داریم. او یکی از بهترین سرمربیان دنیاست و داشتن او یک تضمین بزرگ و یک شادی بزرگ برای ماست .امیدواریم که بتوانیم با آنچلوتی به جامهای قهرمانی زیادی برسیم.

*این فصل جو حاکم بر رختکن رئال آرام تر از دوره قبل است؟

زمانی که یک سرمربی جدید به تیم می آید، می توان آرامش بیشتری در رختکن تیم احساس کرد ولی انگیزه‌ها هم بیشتر می شوند؛ چون رقابت شدید و زیاد است. امیدواریم که سرمربی تیممان برای انتخاب ترکیب اصلی تیم به سختی های زیادی بربخورد. چون در تمام تیمها رقابت زیادی وجود دارد

*از تیم لس آنجلس گلکسی چه اطلاعاتی داری؟

لس آنجلس گلکسی یک الگوی بزرگ در آمریکاست و آنها دو جام قهرمانی متوالی را در لیگ فتح کرده اند. همیشه رویارویی با بهترین ها، خیلی خوب است چون بدین ترتیب می توان به بهترین آمادگی ممکن رسید: داناوان، رابی کین و... همه شان الگو هستند.

*خرید بیل لازم است؟یعنی ضروری است که برای خرید او چنین مبالغ نجومی ای پرداخته شود؟

من فکر می کنم که قیمت فوتبالیست‌ها در بازار مشخص می شود . کار من نیست که تصمیم بگیرم که آیا بیل باید بیاید یا اینکه فرد دیگری باید بیاید. در رئال مادرید مهم این است که بازیکنان بومی و جوان به تیم بیایند. تیمی مرکب ازباتجربه‌ها و جوانان پروژه خوبی را به همراه دارد. این رئیس باشگاه و مسئولان تیم هستند که باید در باره خریداری بیل تصمیم گیری بکنند.

*چطور از مورینیو جدا شدید؟

حرفهای کمی برای گفتن درمورد گذشته وجود دارد. من اصلا آدم کینه توزی نیستم و خاطرات خوبی از همکاری با مربی بزرگی مثل مورینیو در ذهنم مانده. ما برای او بهترین‌ها را آرزو می کنیم و صحبت کردن در مورد سرمربی دیگری، به احترامی به آنچلوتی خواهد بود. من هرروز با انگیزه های زیادی برای یادگیری از خواب بیدار می شوم و از این بابت از مورینیو هم متشکرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391