برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساکی: خرید بیل، یک خرید تجاری برای رئال است

چهارشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۴ — گل

سرمربی اسبق باشگاه مادریدی در گفتگو با روزنامه ای ونزوئلایی به تمجید از کارلو آنچلوتی پرداخته

آریگو ساکی سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه رئال مادرید این روزها به عنوان مشاور تیم های پایه ای تیم ملی ایتالیا به فعالیت می پردازد. او در گفتگو با روزنامه ونزوئلایی مریدیانو در مورد مسائل مختلف دنیای فوتبال صحبت کرده.

این سرمربی ایتالیایی در مورد حضور کارلو آنچلوتی روی نیمکت مربیگری رئال مادرید گفته:« سالهاست که فلورنتینو پرس به دنبال جذب آنچلوتی بوده. او مدتهاست که در فکر به خدمت گرفتن کارلتو بوده. وقتی من در رئال مادرید بودم، کارلو همیشه در ذهن همه حضور داشت. به همین خاطر اصلا متعجب نشدم که نام کارلو رابه عنوان سرمربی جدید رئال دیدم. رئال مادرید باشگاهی تاریخی است و معروف ترین باشگاه دنیاست. امیدوارم که بتواند در کارهایش موفق باشد؛ چون او یکی از بهترین سرمربیان حال حاضر فوتبال دنیاست.»

ساکی در ادامه به تمجید از آنچلوتی ادامه داد و گفت:« او شخصیت بزرگی است. انسانی خوب و یک سرمربی خیلی خوب است. آنچلوتی دانش فراوانی دارد و ایده های فوتبالی اش مثبت و خوب است. او می داند که چطور باید ایده هایش را به سایرین نشان دهد.به همین خاطر امیدوارم که بتواند در رئال موفق شود. رئال تیمی است که من همیشه آن را دوست داشته ام.»

جالب اینجاست که ساکی در سالهای گذشته شاگردان زیادی داشته که خیلی از آنها حالا مبدل به سرمربیان تراز اولی در دنیای فوتبال شده اند: آنچلوتی، ریکارد، دونادونی و فان باستن. خود او دراین باره گفت:« بازیکنانی که من در میلان داشتم، انسان های فوق العاده با شخصیتی بودند. حالا اصلا تعجب نمی کنم که آنها در دنیای مربیگری مشغول به کارهستند. آن میلان، تیمی کاملا جدی بود و به همین خاطر هم آن بازیکنان، حالا مبدل به سرمربیان موفقی شده اند.»

ساکی به عنوان مشاور تیم های پایه ای تیم ملی ایتالیا بارها و بارها بازیهای ستاره هایی مثل ایسکو و اییارامندی، بازیکنان جوان تیم ملی اسپانیا که اخیرا به رئال مادرید پیوسته اند را تماشا کرده. او درباره این دو بازیکن می گوید:« این دو ، بازیکنان واقعا هیجان انگیزی هستند. رئال مادرید همیشه به دنبال جذب بازیکنان جوان است و اگر این بازیکنان جوان اسپانیایی باشند هم که چه بهتر.اییارامندی یک بازیکن میانی و مهم است و ایسکو هم سرتاپا مهارت است.»

سرمربی اسبق رئال مادرید در مورداحتمال انتقال گرث بیل به تیم مادریدی گفت:« به نظر من، این یک انتقال تجاری است. فکر می کنم که رئال به لطف اسپانسرهایش، در فکر جذب یک بازیکن بریتانیایی است. چون راستش را بخواهید ،۱۲۰ میلیون یورو خیلی پول است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391