برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سامر: بازیکنان بایرن باید سیستم چرخشی گواردیولا را بپذیرند

سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۷ — گل

مدیر ورزشی باشگاه مونیخی که نقش بسزایی در سیاست های این باشگاه عهده دار است نتایج بدست آمده زیر نظر گواردیولا را تا اینجای کار مثبت ارزیابی می کند

پس از برتری بایرن در تله کام کاپ ماتیاس سامر مدیر ورزشی این باشگاه نتایج بدست آمده تا پیش از شروع فصل جدید را موقتا مثبت ارزیابی می کند.

کمتر از یک ماه از حضور پپ گواردیولا در باشگاه بایرن مونیخ می گذرد و باواریایی‌ها زیر نظر مربی اسپانیایی خود را برای آغاز فصل جدید آماده می کنند در این بین ماتیاس سامر مدیر ورزشی باشگاه مونیخی که نقش بسزایی در سیاست های این باشگاه عهده دار است نتایج بدست آمده را تا اینجای کار مثبت ارزیابی می کند.

او در گفتگو با تی زد گفت:" تیم بزرگی در اختیار داریم بنابراین تصور اینکه شرایط ایده آل است درست نیست اما تا اینجای کار نشان داد که تیم و پپ تشنه ی موفقیت اند که این نتیجه ی مثبتی است."

ایده های روشنی از مربی جدید دریافت می شود و گواردیولا نیز برای پیشرفت بیشتر تیم بسیار حساس است واکنش بازیکنان نیز از کار با مربی جدید نشان دهنده ی لذتی است که از تمرینات می برند."

او همچنین به بازیکنان بایرن هشدار داد که با سیستم چرخشی تیم را بپذیرند:" روزهای یک ترکیب ثابت یازده نفره سپری شده است.

بازیکنان زیادی که ما در فصل گذشته داشتیم، واکنشی به اتفاقات فصل پیش از آن بود. همه ما از اینکه مسئله سود بردیم.

سرمربی این شرایط را طوری مدیریت خواهد کرد که همه سود ببرند. اما اگر کسی بخواهد خود را در اولویت قرار بدهد، به مشکل برمی خورد."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391