برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوبی سارتا: تیاگو خودش خواست که برود

شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۲ — گل

مسی هیچ نقشی در به خدمت گرفتن مارتینو به عنوان سرمربی بارسا نداشت

آندونی سوبی سارتا مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا همراه با تاتامارتینو در مراسم معارفه این سرمربی آرژانتینی در دفتر باشگاه کاتالان حضور داشت.

سوبی سارتا در صحبت هایی گفت:« باید ببینیم که برنامه هایی که با تیتو ریخته ایم به کجا می رسد. با شرایطی که ما در حال سپری کردنش هستیم، روزهای سختی داشتیم. ما گزینه های مختلف را به صورت موازی بررسی می کردیم و در نهایت تصمیم گرفتیم که گزینه ای که بیشتر به سبک تیم ما می آید را برگزینیم. همان موقع بود که به سراغ تاتا رفتیم. چون او همیشه بهترین راهکاربرای تیم ما به نظر می رسید.باید بگویم که مسی هیچ نقشی در آمدن مارتنیو به بارسلونا نداشت.»

سوبی سارتا در مورد خریدهای بارسا ادامه داد:« ماراجع به همه چیز صحبت کرده ایم و الان برروی خریدهای احتمالی کار خواهیم کرد. در مورد جدایی تیاگو از بارسا هم باید بگویم که قبل از آنکه تیاگو به رقابت های یورو ۲۰۱۳ جوانان برود، وقتی که ما از اوضاع بند جدایی زودهنگام و قیمت ارزان او مطلع شده بودیم، من و تیتو به او گفتیم که توقعات زیادی از او داریم. ولی نیازی نبود که به او توضیح دهیم که این تیم ،تیم بارسلوناست. ما این توضیحات را به کسانی می دهیم که از تیم های دیگر به تیم ما آمده باشند. ولی خود او تصمیم به جدایی گرفت.»

سوی سارتا در مورد تئیو هم گفت:« بند جدایی زودهنگام تئیو ۱۰ میلیون یورو است. او پیشنهاداتی هم داشت ولی خودش گفت که می خواهد بماند ولی تیاگو می خواست برود و همه چیز قابل احترام است. امیدوارم که تیاگو فصل خوبی را در بایرن داشته باشد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391