برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

داوید ویا: داور کارت زرد دوم بوسکتس را بخشید

پنجشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۵ — گل

ستاره اسپانیایی اتلتیکومادرید از گلی که وارد دروازه تیم سابقش نمود خوشحال است.

بعد از تساوی ۱-۱ بارسلونا و اتلتیکومادرید در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا، داوید ویا در گفتگو با خبرنگار شبکه تلویزیونی تی.وی.ایی به آنالیز این بازی حساس پرداخت.

او که در این بازی اولین گل رسمی اش برای اتلتیکومادرید را درمصاف با تیم سابقش به ثمر رساند، دراین باره گفت:« به خاطر گلی که زدم راضی و خوشحالم. این همان چیزی بود که هواداران تیم از من می خواستند. من توانستم تیمم را پیش بیندازم ولی حیف شد که نتوانستیم به پیروزی برسیم. ما به شدت تلاش کردیم و مقابل تیم خیلی بزرگی کار کردیم تا بتوانیم کمی خودمان را به جام نزدیک تر کنیم.»

ستاره اسپانیایی ادامه داد:« سرنوشت بازی هنوز رقم نخورده و با انگیزه ای فراوان درراستای تلاش برای کسب پیروزی به نوکمپ خواهیم رفت.»

ویا در مورد دیدار با هم تیمی های سابقش گفت:« هم تیمی های سابقم با من سلام و احوال پرسی کردند و حال خانواده ام را پرسیدند و از من پرسیدند که آیا از حضور دراینجا راضی هستم یا نه.»

ال گواخه درمورد یکی از اتفاقاتی که در جریان بازی رخ داد نیز صحبت کرد. اتفاقی که از نظر او می توانست روند بازی را تغییر دهد: سرخیو بوسکتس که یک کارت زرد از داور گرفته بود، مرتکب خطایی شد که به نظر ویا می بایست کارت زرد دوم را برای بوسکتس به همراه می داشت ولی این طور نشد. ویا در آنالیز این صحنه گفت:« سرخیو باید کارت زرد دومش را می گرفت. این تصمیمی کلیدی بود. به ویژه با درنظر داشتن ریتم کارتهایی که داور در نیمه اول بازی به بازیکنان تیم ما داد. ولی او را بخشید. اگر او اخراج می شد، اتفاقی کلیدی رخ می داد؛چون ما بدین ترتیب با یک بازیکن بیشتر کار را دنبال می کردیم؛ آن هم در شرایطی که بازی ۰-۱ بود. ولی داوران هم انسان هستندو آنها هم اشتباه می کنند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391