برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاکید سران تاتنهام: بیل را ۱۰۱ میلیون یورو فروختیم؛نه ۹۱ میلیون یورو

پنجشنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۵ — گل

فلورنتینو پرس حالا گرث بیل را دراختیار دارد ولی سران باشگاه مادریدی سعی می کنند تا قیمت خرید او را کمتر از قیمت خرید کریستیانو رونالدو عنوان کنند

این روزها یکی از بحث های داغ دنیای فوتبال مبلغی است که سران باشگاه مادریدی برای خریداری گرث بیل به باشگاه تاتنهام پرداخت کرده اند. شاید ۱۰ میلیون یورو آنقدرها هم در این میان تفاوتی نکند ولی فرق میان ۹۱ میلیون یورویی که رئالی‌ها معتقدند برای خرید بیل پرداخت کرده اند و ۱۰۱ میلیون یورویی که تاتنهامی‌ها معتقدند که از باشگاه مادریدی دریافت می کنند، دراین است که همین ۱۰ میلیون می تواند بیل را مبدل به گران قیمت ترین بازیکن دنیا نماید.

تا قبل از این عنوان گران قیمت ترین بازیکن دنیا دراختیار کریستیانو رونالدو بود که سران رئال برای خریداری او مبلغ ۹۶ میلیون یورو پرداخت کرده بودند. اما حالا درصورتی که بیل با قراردادی ۱۰۱ میلیون یورویی به تاتنهام پیوسته باشد، او جای رونالدو در صدر رنکینگ گران قیمت ترین بازیکن دنیا را خواهد گرفت ودراین میان سران رئال تمایل چندانی ندارند که این اتفاق بیفتد و ترجیح می دهند که با پافشاری برروی پرداخت ۹۱ میلیون یورویی برای جذب بیل، کریس را راضی نگه دارند.

اما رسانه های انگلیسی درگزارش های خود رقم این انتقال را ۱۰۱ میلیون یورو عنوان می کنند و دیروز هم یکی از منابع آگاه باشگاه تاتنهام که مستقیما در روند مذاکرات انتقال گرث بیل به رئال مادرید شرکت داشت،درگفتگو با خبرنگار آ.اس گفت:« سران رئال مادرید برای خریداری بیل مبلغ ۸۶ میلیون پوند پرداخت کردند.نه یک پوند بیشتر و نه کمتر.»

این یعنی اینکه خرید بیل برای رئالی‌ها هزینه ای ۱۰۱.۵ میلیون یورویی را به همراه داشته. این منبع آگاه ادامه داد:« مبلغ پرداختی رئال برای جذب بیل کمی بیشتر از ۱۰۱ میلیون یورو بود.»

او درادامه از دلایل لاپوشانی کردن مادریدی‌ها گفت:« رئالی‌ها نگران آن هستند که کریستیانو رونالدو ناراحت شود.در ابتدا وقتی رئالی‌ها اولین پیشنهادشان که ۴۰ میلیون یورو بود را ارائه دادند، بیل قصد جدایی نداشت ولی رئالی‌ها تدریجا پیشنهادشان را از ۴۰ میلیون یورو به ۵۰ میلیون و از ۵۰ به ۶۰ رساندن دو حاضر بودند که دی ماریا و بعد هم کوئنترائو را بدهند. لووی فقط به پول فکر می کرد. از نظر او کوئنترائو حتی ۱۵ میلیون یورو (یعنی نصف مبلغ ۳۰ میلیون یورویی که رئالی‌ها برای خریداری او پرداخته بودند) نیز نمی ارزید و وقتی که پاسخ کوئنترائو منفی بود و رئالی‌ها پیشنهاد ۸۶ میلیون پوند نقد دادند، این مذاکره به سرانجام رسید. درمورد خود بیل هم همین طور بود. رئالی‌ها در ابتدا پیشنهاد دستمزدی ۶ میلیون یورویی دادند و بعد ۷، ۸، ۹ و بالاخره سالی ۱۰ میلیون یورو دستمزد خالص برای بیل درنظر گرفته شد.»

بدین ترتیب مشخص شد که ستاره ولزی سالی ۱۰ میلیون یورو دستمزد خواهد گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391