برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر راجع به بیل: شک دارم که بازیکنی واقعا اینقدر ارزش داشته باشد

چهارشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۴ — گل

رئیس فیفا در صحبت هایی به صورت ضمنی به انتقاد از مبلغ هنگفتی که رئالی‌ها برای خریداری بیل هزینه کرده اند پرداخته

جوزپ بلاتر، رئیس فیفا در صحبت هایی در مورد انتقال جنجالی گرث بیل به رختکن باشگاه رئال مادرید به صحبت پرداخته. او در این باره اعلام کرده که بعید می داند که بازیکنی واقعا ۱۰۰ میلیون یورو ارزش داشته باشد و درعین حال خاطرنشان کرده که این بحث بازار نقل و انتقالات است و او نمی خواهد دراین باره دخالت کند.

بلاتر از مقر فیفا در زوریخ دراین باره گفت:« شک دارم که بازیکنی واقعا ۱۰۰ میلیون یورو ارزش داشته باشد. من تردید دارم ولی نمی توانم این روند را متوقف کنم.»

سران باشگاه رئال مادرید برای خریداری گرث بیل بیش از ۹۰ میلیون یورو پرداخت کردند. البته رسانه های اتگلیسی در گزارش های خود یادآوری کرده اند که رئالی‌ها برای خرید بیل ۱۰۰ میلیون یورو پرداخته اند.

بلاتر دراین باره می گویند:« خیلی‌ها می گویند که اسپانیا کشور فقیری است ولی در دنیای فوتبال همیشه پول موجود است . این بازار است که قیمت‌ها را مشخص می‌کند و ما نمی توانیم در بازار نقل و انتقالات دخالت کنیم.»

بلتنر براین باور است که برخی چیزها تنها مسائل مربوط به فوتبال نیست و به موضوعات دیگر نیز ارتباط دارد. بلاتر با اشاره به زمانی که رئالی‌ها کریستیانو رونالدو را به خدمت گرفتند به مقایسه آن زمان با حالا پرداخت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391