برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر: شاید برای دادن میزبانی به قطر اشتباه کردیم

سه‌شنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۱۹ — ایسنا

رئیس فدراسیون‌بین‌المللی فوتبال (فیفا) اعتراف کرد شاید دادن میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ به قطر اشتباه بوده است.

انتخاب قطر به عنوان میزبان جام‌جهانی ۲۰۲۲ باعث ایجاد اعتراض‌های زیادی نسبت به این انتخاب شده است.

سپ بلاتر رئیس فدراسیون‌بین‌المللی فوتبال (فیفا) درباره میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت:‌ شاید برای دادن میزبانی جام جهانی به قطر اشتباه کردیم. اما شما باید شرایط سیاسی و جغرافیایی-سیاسی را نیز در نظر بگیرید. جام جهانی بزرگترین رویداد فیفاست اما این جام تنها برای ۸۰۰ میلیون اروپائی نیست بلکه به تمام مردم جهان تعلق دارد. فکر می‌کنم الان زمانی است که اروپایی‌ها بدانند فوتبال فقط در اختیار آنها نیست.

بلاتر ادامه داد:‌ باید کم کم قبول کنیم فوتبال دیگر یک رشته‌ای که متعلق به اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها باشد نیست بلکه به ورزشی تبدیل شده که میلیارد‌ها مردم در سراسر جهان هر هفته آن را دنبال می‌کنند.

رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال در پایان گفت‌: امیدوارم کمیته اجرایی فیفا تصیم من را برای برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ در زمستان را قبول کنند. گام بعدی نگاهی دقیق به تقویم جهانی است و ببینیم این تغییر زمان جام جهانی ۲۰۲۲ چه تاثیراتی خواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391