برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد شدید سامر از بایرنی ها: تمامی ما پشت سر مربی پنهان شده ایم

یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۰ — گل

او از نحوه ی بازی بایرن در دیدار هفته پنجم ناراضی است و انتقاداتی را مطرح نمود تا یادآور فصل گذشته و انتقاداتی که پس از پیروزی مقابل برمن مطرح کرده بود را زنده کند

ماتیاس  سامر و پپ گواردیولا

پس از پیروزی مقابل هانوفر چندان ماتیاس سامر مدیر ورزشی باشگاه مونیخی چندان از عملکرد تیم رضایت ندارد. او از نحوه ی بازی بایرن در دیدار هفته پنجم ناراضی است و انتقاداتی را مطرح نمود تا یادآور فصل گذشته و انتقاداتی که پس از پیروزی مقابل برمن مطرح کرده بود را زنده کند به نظر سامر با چنین صحبت هایی قصد افزایش انگیزه ی تیمی در آستانه ی دیدار مهم لیگ قهرمانان را داشته باشد.

سامر پس از پایان بازی در گفتگویی با کانال اسکای گفت:" ما امروز بسیار سرد و بدون احساس فوتبال بازی کردیم بازیکنان تنها وظایف خود را انجام دادند این نمایش خواسته ی هیچ کس نبود ما هیچ گونه احساسی در این مرحله از تیم ندیدم و خروج از این وضعیت چیزی است که ما باید برای آن تلاش کنیم."

سامر پیش از آنکه خبرنگاران سوالی را بپرسند به انتقادات خود ادامه می دهد:" تمامی ما پشت سر مربی پنهان شده ایم من نمی خواهم هیچ گونه صحبتی در مورد سیستم تیم و یا چیز دیگری بشنوم این حواشی ما را از صحبت در مورد پارامترهای اساسی همچون شور و اشتیاق در فوتبال دور کرده است اینکه بازیکنی نخواهد در زمین بدود را نمی توانم قبول کنم اما این کافی نیست ما می خواهیم فوتبال بازی کنیم که این پنج درصد آخر را از دست داده ایم."

مدیر ورزشی بایرن که با شبکه اسکای صحبت می کرد به ستاره ی این روز های بایرن فرانک ریبری اشاره می‌کند و ادامه می دهد:" کسب ۵ عنوان در ۱۴ ماه توسط فرانک ریبری موجب شد تا هیچ بازیکنی شایسته تر از او برای لقب بهترین در اروپا وجود نداشته باشد من برای بهترین بازیکن جهان نیز دوست ندارم به غیر از او بدنبال بازیکن دیگری باشم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391