برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اتحادیه جهانی بازیکنان حرفه ای فوتبال:با باشگاه های یونان،ترکیه،قبرس قرارداد نبندید

جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۳ — گل

-اتحادیۀ جهانی بازیکنان حرفه ای فوتبال (FIFO) به بازیکنان حرفه ای اخطار نمود که از امضای قرارداد با باشگاه های یونان، ترکیه و قبرس خودداری کنند.

این اتحادیه همچنین اعلام نمود که بازیکنان خصوصا از پیوستن به باشگاه هایی که در رقابت های اروپایی حضور ندارند بپرهیزند زیرا که اینگونه باشگاه‌ها از تعهدات خود به پرداخت حقوق بازیکنان قصور می کنند. این انحادیه می گوید که بازیکنان بسیاری در حال حاضر مجبور شده اند که به مراجع قضایی فیفا برای وصول حقوق خود مراجعه کنند که کاری طولانی مدت و پر هزینه می باشد.
اتحادیه بازیکنان همچنین بیان داشت که باشگاه های فوتبال قبرس در رتبۀ اول رفتار بد با بازیکنان قرار دارند و بیشترین شکایتی که به فیفا تسلیم شده است بر علیه باشگاه های قبرسی بوده و کشورهای یونان و ترکیه در مکان های بعدی قرار دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391