برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فن پرسی: بازی کردن کنار رونی را خیلی دوست دارم

یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۲ — گل

بعد از شایعات بسیار در مورد جدایی رونی در تابستان، او در منچستریونایتد ماند و هفته گذشته دویستمین گلش را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

رابین فن پرسی، مهاجم منچستریونایتد، معتقد است که زوج او و وین رونی، رفته رفته عملکرد بهترین برای شیاطین سرخ خواهد داشت و اعتقاد دارد که هر دو می توانند در این فصل گل های زیادی به ثمر برسانند.

بعد از شایعات بسیار در مورد جدایی رونی در تابستان، او در منچستریونایتد ماند و هفته گذشته دویستمین گلش را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

فن پرسی هم که فصل را خیلی خوب آغاز کرد، معتقد است می تواند با رونی زوج فوق العاده ای تشکیل بدهند.

او به خبرنگاران گفت:" بازی کردن کنار رونی را خیلی دوست دارم زیرا به نظر من، او همه ویژگی های یک مهاجم را دارد. تا زمانی که بتوانیم با هم همکاری کنیم، همه چیز خوب پیش خواهد رفت؛ تا زمانی که بتوانیم کیفیت بازی مان را بهترین کنیم، فکر می کنم می توانیم نمایش های بهتر و بهتری ارائه بدهیم.

فکر می کنم همه می توانند ببینند که ما دوست دااریم کنار هم بازی کنیم و سعی می کنیم در زمین با هم همکاری داشته باشیم."

منچستریونایتد امشب در دیداری حساس مقابل رقیب همشهری قرار خواهد گرفت و فن پرسی از اینکه در هفته های ابتدایی چنین دیداری را برگزار می کنند، ناراحت نیست.

" شخصا فکر نمی کنم این مسئله ای منفی باشد. برای هر دو تیم تنها مهم است که نزدیک صدر جدول بمانند. اگر شکست بخورید، ۶ امتیاز با صدرنشینان فاصله پیدا می کنید. این فاصله زیاد است. به همین خاطر ما نمی خواهیم این اتفاق رخ بدهد.

این دیدار خیلی زود از راه رسید؛ دیداری که ما آن را خیلی دوست داریم. ما دیگر به بازی کردن در هر سه چهار روز عادت کردیم.
چمپیونزلیگ هم شروع شده، رقابت هایی که بازی در آن فوق العاده است. اما ما فعلا به بازی امشب فکر می کنیم؛ یک دیدار فوق العاده."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391