برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایگواین: دررئال، یک بازی بودم و یک بازی نه

چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۱ — گل

ال پیپیتا به آنالیز دوران حضورش در باشگاه مادریدی پرداخته و از رابطه اش با هواداران رئال گفته

گونسالو ایگواین ستاره آرژانتینی باشگاه ناپولی در بازار نقل و انتقالات تابستانی از رئال مادرید جدا شد و به این تیم منتقل شد.

ستاره آرژانتینی باشگاه ناپولی حالا در گفتگو با لاسکستا به این نکته اشاره کرده که بدترین موضوع در طول دوران حضورش در رئال این بود که حضور درترکیب اصلی میلان او و کریم بنزما تقسیم می شد. او دراین باره گفت:« در طول دورانم در رئال لحظاتی بود که از آن لذت می بردم و لحظاتی هم بود که نه. وقتی که مدتی بازینکنی، سختی زیادی را متحمل می شوی. من باید بازیها را با بنزما تقسیم می کردم. یک بازی ، در ترکیب تیم بودم و یک بازی نه.»

اودر ادامه صحبت هایش با بررسی رابطه اش با هواداران ورزشگاه برنابئو گفت:« اززمانی که اینجا در ناپولی هستم، هواداران ناپولی هرروز به من نشان می دهند که مرا دوست دارند. هواداران رئال هم در طول هفت سالی که در آن تیم بودم، هرروز همین کار را می کردند و محبتشان را به من ابراز می کردند. همیشه از آنها متشکر خواهم بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391