برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روبرتو کارلوس: آنژی در دو سال آینده از هم می پاشد

پنجشنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۱ — گل

این باشگاه داغستانی که در دو – سه فصل گذشته با خریدهای گران قیمتش حسابی سر و صدا کرده بود، به تازگی سیاست نقل و انتقالاتش را تغییر داد و چند ستاره شان از جمله اتوئو را فروختند

روبرتو کارلوس، کمک مربی سابق آنژی ماخاچ قلعه، اعلام کرد اگر اقدامات لازم صورت نگیرد، این باشگاه در عرض دو سال آینده از هم می پاشد.

این باشگاه داغستانی که در دو – سه فصل گذشته با خریدهای گران قیمتش حسابی سر و صدا کرده بود، به تازگی سیاست نقل و انتقالاتش را تغییر داد و چند ستاره شان از جمله ساموئل اتوئو را فروختند.

کارلوس معتقد است که غیبت خودش و گاس هیدینک در این باشگاه، آنژی را به یک سوژه خنده در رقابت های امسال اروپا تبدیل می کند.

او به خبرنگاران گفت:" باید بگویم که با رفتن من و گاس هیدینک، تمام ساختار باشگاه از هم خواهد پاشید.

البته فکر نمی کنم این اتفاق به این زودی رخ خواهد دهد. اگر من در آنژی مانده بودم، این اتفاق رخ نمی داد. تیم از تجربه کافی برخوردار نیست.

ماخاچ قلعه در لیگ اروپا به سوژه خنده تبدیل خواهد شد؛ مگر اینکه یک مربی و یک مدیر ورزشی خوب به خدمت بگیرند. اگر شرایط بخواهد به همین روند ادامه پیدا کند، این باشگاه در دو سال آینده از هم می پاشد."

کارلوس در این تابستان از آنژی جدا شد و هدایت تیم ترکیه ای سیواسپور را برعهده گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391