برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خشم رئیس تاتنهام از یاغی گری بیل:حالا لوی حرف آخر را می زند

چهارشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۹ — گل

تصمیم گیری درمورد فروش بیل و زمان آن، بستگی به خریدهای دقیقه نودی تاتنهام دربازار نقل وانتقالات تابستانی دارد.

با وجودی که درروزهای اخیر رسانه های مختلف انگلیسی از قطعی شدن پروسه انتقال گرث بیل به باشگاه مادریدی خبر داده بودند و این انتقال را تمام شده دانسته بودند، حالا به نظر می رسد که اوضاع به نحو دیگری است. این ماجرا همچنان ادامه دارد و سران تاتنهام اعلام کرده اند که توافقی درکار نیست.
روز جمعه فرانکو بالدینی، مدیر ورزشی تاتنهام درشهرمادرید با مدیران باشگاه مادریدی مذاکراتی راداشت؛ چرا که ازنظر او هنوزابهامات و اختلافهای زیادی پیش رو بود و دراین میان، سران باشگاه انگلیسی شاهد شروع فروش پیراهن شماره ۱۱ بیل در وب سایت باشگاه مادریدی، تعبیه جایگاهی برای مراسم معارفه بیل دربرنابئو، سفرهمزمان بیل و فلورنتینو پرس به ماربیا و... بودند و درنهایت دانیل لووی، رئیس باشگاه تاتنهام خسته از این کشمکش‌ها گفت که دیگر بس است. و حالا باید منتظر ماند و دید که واکنش بعدی تاتنهام بعد از این فرمان ایست چیست. فاکتورهای متعددی دراین میان وجود دارند.
گرث بیل ستاره ولزی باشگاه تاتنهام که از شرایطش راضی نیست، این روزها نگرانی های زیادی دارد ودرچند روز اخیر برای آنکه آرامش بیشتری داشته باشد به ماربیا سفر کرد و بعد از چند روز استراحت حالا به لندن بازگشته است. آندره ویلاس بواس سرمربی تاتنهام هم می خواهد که بیل با سایر شاگردانش به تمرین بپردازد.گویا سیاست بیل هم بدین ترتیب است که یاغی گری را کنار گذاشته و به فرمانهای سرمربی تیمش گوش بدهد؛ او قرار نیست که در یک جلسه تمرینی به صورت کامل شرکت کند ولی تمرینات سبکی را انجام داده و به پاسکاری توپ خواهد پرداخت و درانتظار اخبار جدید خواهد ماند.
درست است که انتقال بیل به مادرید قطعی نشده ولی در طول این مدت پیشرفت هایی داشته.تا سه هفته پیش رئالی‌ها پیشنهادی ۱۰۰ میلیون یورویی را برای خرید او روی میز گذاشته بودند ومی خواستند این مبلغ را در ۴یا۶ قسط پرداخت کنند.کریس رونالدو هم مذاکراتش را برای تمدید قراردادش آغاز کرده بود، چون اصلا دوست نداشت که رقم دریافتی بیل بیشتر از او باشد. البته بحث حسادت درمیان نیست و بحث سابقه فوتبالی مطرح است. کریس درآستانه توافق با سران رئال برای تمدید قراردادش بااین تیم درازای دستمزد سالانه ۱۷ میلیون یورو است و پیغام رئالی‌ها برای کریس روشن است:« قبل از تمدید هرقراردادی، باید صبرکرد تا ببینیم که کار قرارداد بیل به کجا می کشد.»
با گذشت یک هفته، کار رئالی‌ها جالب شد؛ دو هفته پیش آنهارقم پیشنهادی شان برای بیل را کاهش دادند: ۹۰ میلیون یورو اما پرداخت کلی در یک قسط.سران تاتنهام با تردیدهایی مواجه شدند ولی از این رفتار خوششان نیامد.
قرارگرفتن تصادفی پیراهن بیل درفروشگاه اینترنتی رئال مادرید، عکسهایی از تعبیه سالنی برای معارفه بیل در برنابئو واتفاقاتی این چنینی خشم رئیس باشگاه تاتنهام را به همراه داشت و صبر او را به سررساند. لوی که خیلی‌ها او را سرسخت ترین مدیردنیای فوتبال می دانند،بعد از اطلاع از دیدار بیل و پرس در ماربیای اسپانیا، این برخورد را یک بی احترامی به تیمش دانست. آنها روز گذشته اعلام کردند که پیشنهاد جنجالی دیگری برای بیل دریافت کرده اند(که ممکن است از طرف یونایتد، چلسی ویا پاری سن ژرمن باشد ولی مدیربرنامه های بیل این خبر را تکذیب کرده) و به بررسی آن خواهند پرداخت. سران تاتنهام قصد فروش ستاره شان را ندارند ولی می دانند که بیل می خواهد به رئال برود. تصمیم گیری درمورد فروش بیل و زمان آن، بستگی به خریدهای دقیقه نودی تاتنهام دربازار نقل وانتقالات تابستانی دارد. چرا که لوی تحت هیچ شرایطی حاضرنخواهد شد که تیمش ضعیف تر از فصل قبل شود.آنها به دنبال جذب خوان ماتا هستند وگزینه های دیگری هم مدنظر دارند.روند مذاکرات متوقف نشده است؛ اما حالا توپ در زمین لوی، رئیس تاتنهام است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391