برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مارادونا: امیدوارم که بارسایی‌ها نیمار را یک «بادی بیلدر» نکنند

شنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۰ — گل

نباید نیمار را تحت فشار قرار داد. باید در داخل زمین به او آزادی مطلق داد. او خودش می داند که باید چه کار کند و بدون هیچ شکی باید از او حمایت کرد و پشتش بود

مارادونا

دیگو ارماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین روز پنجشنبه در گفتگو با گلوبو تی وی برزیل به انتقاد از برنامه های باشگاه کاتالان برای افزایش حجم عضلات نیمار ستاره برزیلی این تیم پرداخته.

مارادونا در این باره گفته:« واقعا از نیمار خوشم می آید. او بازیکن گلزنی است و تابه اینجا خیلی خوب بازی کرده و درزمین چمن هرکاری دلش می خواهد انجام می دهد.ولی امیدوارم که سران بارسلونا به افزایش وزن او گیر ندهند. نیازی نیست که او یک بدنساز حرفه ای باشد، چرا که یک فوتبالیست است.»

دن دیگو بعد از آن این صحبت‌ها را مطرح کرد که این روزها شنیده می شود که سران باشگاه بارسلونا در حال انجام برنامه ریزی های غذایی خاصی برای نیمار برای افزایش حجم عضلانی و افزایش ۲ تا۵ کیلویی وزن او هستند. او ادامه داد:« نباید نیمار را تحت فشار قرار داد. باید در داخل زمین به او آزادی مطلق داد. او خودش می داند که باید چه کار کند و بدون هیچ شکی باید از او حمایت کرد و پشتش بود.»

این درحالی است که جراردو مارتینو سرمربی آرژآنتینی بارسلونا اخیرا در صحبت هایی درمورد شرایط فیزیکی نیمار ۲۱ ساله گفته بود:« ما دوست داریم که نیمار تدریجا و کم کم در تیم بارسلونا جا بیفتد و عجله ای در کار نیست. او تدریجا از نظر فیزیکی و فوتبالی به آن جایگاهی که باید خواهد رسید. باید با آرامش تمام اوضاع نیمار را دنبال کرد. او بازیکن واقعا بزرگی است و کارهای فراوانی برای تیم انجام خواهد داد.»

این روزها دیگو ارماندو مارادونا برای حضور در جلسه ای با روماریو و خوسه لوئیس چیلاورت در برزیل به سرمی برد. آنها دراین جلسه موضع مخالف خود با کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی را اعلام کرده اند و این فدراسیون را فاسد خوانده اند. بعد از اتمام این جلسه مارادونا به خبرنگاران گفت:« ما در این پروژه به دنبال راهکارهایی هستیم واگر الان سران کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی می خواهند به همدستی با دزدانی که دراین ارگان به دزدی مشغولند ادامه دهند، این مشکل خودشان است. ولی باید بدانند که درنهایت کارشان به زندان خواهد کشید. من شرمنده ام که مدیران فوتبال آرژآنتین این چنین گند زده اند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391