برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد شدید مارادونا و روماریو از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی

پنجشنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۱ — گل

دیه گو مارادونا و روماریو، اسطوره های فوتبال آرژانتین و برزیل، کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی (کنمبول) را به دلیل اینکه پول حاصل از رقابت های قاره ای را بار دیگر در فوتبال این قاره سرمایه گذاری نمی کند، مورد انتقاد قرار دادند.

مارادونا

این دو که روز گذشته با نمایندگان ۲۰ باشگاه دیدار کردند، از اینکه شرایط مالی فوتبال این قاره از شفافیت لازم برخوردار نیست، ابراز ناخشنودی کردند.

مارادونا به خبرنگاران گفت:" ما با حیرت و ناراحتی دیدیم که فوتبال تنها برای عده معدودی است. فوتبال دیگر متعلق به باشگاه ها، هواداران یا بازیکنان نیست. ما می خواهیم کمیته ای تشکیل بدهیم تا چهره افرادی که به فوتبال ضربه می زنند، آشکار کنیم.

این موضوع خیلی جدی است اما از همه کسانی که بدون ترس از این افراد در کنار ما هستند، تشکر کنیم. ما اینجا هستیم تا فوتبال شفاف تری داشته باشیم."

روماریو هم که اکنون یکی از نمایندگان پارلمان برزیل است، اعلام کرد شرایط بسیار وخیم تر از آن است که در ابتدا تصور می شد.

" شرایط واقعا بسیار جدی تر از چیزی است که ما تصور می کردیم. آنچه در حال حاضر در حال وقوع است، بزرگترین تخلفی است که من تا به حال شاهدش بودم. نمی توانم تصور کنم که سازمان دیگری بیش از این به فوتبال ضربه بزند.

ما باید بیش از همیشه در کنار هم باشیم. باشگاه‌ها و بازیکنان سابق و فعلی باید با کنمبول مبارزه کنند. این مبارزه ای برای

شفافیت و بزرگی فوتبال است."
در مقابل بستور بنیتس، سخنگوی کنمبول، در پاسخ به این اتهامات گفت:" هر کسی این حق را دارد تا نظرش را بیان کند. فوتبال سخاوتمند است و میدانی فراخ برای اظهار نظر."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391