برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جواب مارتینس به مویس: من هم می توانم راجع به بازیکنان شما حرف بزنم

یکشنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۶ — گل

سرمربی اورتون پاسخ قاطعانه ای به صحبت های سرمربی اسبق این تیم که حالا هدایت یونایتد را در دست دارد داده

روبرتو مارتینس سرمربی اسپانیایی اورتون پاسخگوی اظهارات اخیر دیوید مویس سرمربی اسبق اورتون که حالا هدایت منچستر یونایتد را در دست دارد، شده است.

این روزها تمایل یونایتد برای جذب لیتون بینز و مروانه فلینی سوژه اصلی خبری رسانه های انگلیسی است و روز گذشته مویس از سرمربی اورتون خواسته تا با فروش این دو ستاره به منچستریونایتدموافقت کند. حالا سرمربی کنونی اورتون نسبت به این صحبتها واکنش نشان داده است.

بعد از تساوی ۰-۰ اورتون مقابل وست بروم، سرمربی اسپانیایی اورتون در واکنش به این صحبتها گفته:« فکر می کنم که نظر من روشن و شفاف باشد.اگر سرمربیان شروع به صحبت کردن در مورد بازیکنانی که استخدام تیم های دیگر هستند نمایند، این خودش پایان ماجراست. فکر می کنم که هرکسی باید حواسش به بازیکنان تیم خودش باشد. من مطمئنم که یونایتدی‌ها هم با مشکلات مشابهی دست و پنجه نرم می کنند و من خیلی ساده می توانم بیایم و نظرم را در مورد بازیکنان مویس بگویم ولی فکر می کنم که من محترمانه تر از او رفتار می کنم.»

مارتینس ادامه داد:« موقعیت ما مشخص است. ما نمی خواهیم بازیکنانمان را فروشیم. هر بازیکنی قیمتی دارد ولی وقتی روی یک بازیکن سرمایه گذاری می کنی و ۵ سال بعد تیمی می آید و با همان قیمتی که تو این بازیکن را خریداری کرده بودی، به دنبال خریداری اوست، اوضاع کمی بی معنا می شود. تنها چیزی که می خواهم بگویم این است که می خواهم وارد جنگ روانی با سرمربی ای بشوم که واقعا برایش احترام قائلم. فکر می کنم که این بیزنس می توانست در کمال آرامش انجام شود ولی متاسفانه وقتی روزنامه هارا می خوانی و می بینی که سایرین درمورد بازیکنانت صحبت می کنند، اوضاع به نحو دیگری پیش می رود. من می توانم اینجا بنشینم و نیم ساعت راجع به عملکرد تیم های دیگر صحبت کنم. راجع به بازیکنانی که می خواهند از این تیم جدا شوند و راجع به ارسال پیغام برای تیم های دیگربگویم که آنها می خواهند فلان بازیکن را بخرند ولی دراین کار موفق نبوده اند.»

مارتینس در ادامه صحبت هایش راجع به عملکرد بینز و فلینی در بازی شنبه شب تیمش گفت:« جدای از صحبت های فراوانی که به گوش می رسد، همان طور که تصور می کردیم این دو بازیکن تمام تمرکزشان را برروی بازی تیم قرارداده اند. ما باید بروی کارمان تمرکز کنیم و تا جایی که می توانیم خوب ظاهر شویم. هیچ وقت دراین باره تردیدی نداشتم. چون فلینی و بینز دو بازیکن حرفه ای هستند و دو سفیر اورتون هستند که مدتهاست اینج ا بازی می کنند و می دانند که چطور باید بازی کرده و تمام توانشان را در اختیارتیم قرار دهند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391