برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاتا مارتینو: درمورد مسی ریسک نمی کنیم

شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۰ — گل

سرمربی تیم ملی آرژانتین خیلی منطقی است و درک می کنم که آنها چرا نام مسی را در لیست بازیکنان فراخوانده شده قرار داده اند. مطمئنم که درمورد مسی اصلا ریسک نخواهند کرد.

جراردو تاتا مارتینو

تاتا مارتینو سرمربی باتجربه باشگاه بارسلونا قبل از سفر کاروان تیمش به مالاگا برای مصاف با این تیم در هفته دوم رقابتهای لالیگا درکنفرانس خبری اش شرکت کرد. مسی به دلیل مصدومیت دراین بازی حضور نخواهد یافت و این موضوع بخشی از صحبت های این سرمربی آرژانتینی را به خوداختصاص داد. دراینجا می توانید متن صحبت های تاتا به گزارش آ.اس را در دو قسمت مطالعه کنید. این بخش اول صحبت های اوست:

*مالاگای جدید : آنها در والنسیا بازی هیجان انگیزی را به نمایش گذاشتند.مالاگا درآن بازی از نظر تدافعی خوب بود و ضدحملات خوبی را ترتیب می داد.با حضور سانتاکروس آنها می توانند خوب به جلو حرکت کنند و از دو بال قدرتمندشان بهره ببرند.باید ببینیم که چه راه حلی پیدا می کنیم و چطور می توانیم مقابل آنها کار کنیم

*مسی: روند بهبود مسی خوب طی می شودو غیبتش در بازی با مالاگا صرفا محض احتیاط است. ما خوشبین هستیم ولی باید دانست که فقط ۳ روز از ۴شنبه شب و مصدومیت او گذاشته و استفاده از او ریسکی است؛ آن هم در شروع فصل. من اوضاع لئو را خوب می بینم ونگران اتفاقاتی که رخ می دهد و یا حرفهایی که به گوش می رسد نیستم. او خیلی خوب در تعطیلات به آماده سازی فیزیکی پرداخته بود. آنچه در بازی با اتلتیکو رخ داد اتفاقی بود. وقتی ریسک می کنی هم باید بدانی که ممکن است عواقبی داشته باشد

*سابه یا: سرمربی تیم ملی آرژانتین خیلی منطقی است و درک می کنم که آنها چرا نام مسی را در لیست بازیکنان فراخوانده شده قرار داده اند. مطمئنم که درمورد مسی اصلا ریسک نخواهند کرد.

*اولویت ها: همیشه بردن در فینال‌ها خیلی زیباست و روحیه تیم را افزایش می دهد. ولی نباید قهرمانی درسوپرکاپ حواس ما را پرت کند.

*گزینه هدایت مالاگا: سران مالاگا پیش از این برای دیدار با من به روساریو آمده بودند و به من پیشنهاد کردند تا تیمشان را هدایت کنم وی با توجه به مسائلی که به وجود آمد، مجبور شدم که به این پیشنهاد پاسخ منفی بدهم. من با تیمم در جام لیبرتادورس بودم و درابتدامی بایست به قول و وعده هایم وفادار می ماندم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391