برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مارتینو: امیدوارم که بتوانم برای جلب اعتماد همه این جام را فتح کنم

چهارشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۳ — گل

منطقی است که آنها بارسا را مدعی قهرمانی بدانند. بعد ازآن بستگی به ما دارد تا چطورازپس این کاربربیائیم.این موضوع مرا نگران نمی کند و بازیکنان می دانند که چطور بااین شرایط کناربیایند

جراردو تاتا مارتینو سرمربی آرژانتینی بارسلونا در کنفرانس خبری اش قبل از مصاف شاگردانش با اتلتیکومادرید دردور برگشت سوپرکاپ اسپانیا حضور یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.دراینجا می توانید متن صحبت های او را در دو قسمت به گزارش آ.اس مطالعه کنید.این بخش دوم و پایانی صحبت های اوست:

*خطا برروی نیمار: کسی که باید جلوی این خطاها را بگیرد داور بازی است. ما با بازیکنانی که از خط میانی رو به جلو حرکت می کنند صحبت کرده ایم. به آنها گفتیم که خیلی سریع توپ را روی زمین به گردش در بیاورند و بدون اتلاف وقت بازی را جلو ببرند

*اتلتیکومادرید: منطقی است که آنها بارسلونا را مدعی قهرمانی بدانند. بعد از آن بستگی به ما دارد تا چطور ازپس این کار بربیائیم. این موضوع مرا نگران نمی کند و بازیکنان می دانند که چطور بااین شرایط کنار بیایند. اتلتیکو حریف سرسختی است و شرایطی مشابه با ما دارد. بعید می دانم که بازی متفاوت با بازی رفت باشد.ما مالکیت توپ را در اختیار خواهیم داشت و آنها هم به دنبال فضا خواهند بود.

*حمایت هواداران: من همیشه به همه چیز فکر می کنم، به فوتبال فکر می کنم و خودم را در زمین فوتبال حل می کنم. نمی توانم به آوردن هواداران آرژانتینی فکر کنم.من حالا سرمربی جدید تیم هستم.

*مدعی قهرمانی: تمام جامها مهم هستند .وقتی بارسا رقابت می کند، همیشه برای قهرمانی می جنگد و بازی ۴شنبه شب هم برسر کسب یک جام است. همه ما دوست داریم که قهرمان شویم. فصل شروع شده و تزریق روحیه با کسب یک جام کار مهمی است.

*بوسکتس: او بازیکن فوق العاده ای برای این تیم است. بارسلونا روی او سرمایه گذاری بزرگی انجام داده

*اعضای کادر فنی: ما با همان تیم همیشگی به کار ادامه خواهیم داد و زمان نشان خواهد داد که آیا به شما درست گزارش می دهند یا غلط و آیا من دروغ می گویم یا نه

*اینیستا: بازیکنانی هستند که به زمان بیشتری نیاز دارند تا به اوج برسند. اگر بازیهای زیادی پیش رو باشد، کار سخت تر می شود .

*قهرمانی: این چیزی است که من در آن دخالتی نداشته ام. موفقیت در لالیگا، کار بازیکنان تیم، تیتو ویلانووا و جوردی روراست. من در زمان سقوط آزاد تیم از راه رسیدم و امیدوارم که بتوانم برای جلب اعتمادهمه این جام را فتح کنم. قطعا هرچه به بازی نزدیک تر شویم، نگرانی من بیشتر می شود. تیم های زیادی در دنیا نیستند که مثل بارسا بازی کنند. نباید ترسی داشته باشیم و یا شیوه بازی مان را تغییر دهیم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391