برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر اسبق رئال: نیمار می توانست مسی رئال مادرید باشد

جمعه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۱ — گل

یکی از مدیران اسبق باشگاه مادریدی با اعتراف به اشتباه مادریدی اعلام کرده که نیمار می توانست مسی رئال شود ولی به خاطر اشتباه سران رئال، او درنهایت نیمار بارسا شد

نیمار

آلبرتو خیرالدس ، یکی از مدیران اسبق تیم پایه ای باشگاه رئال مادرید در طول سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ و همچنین ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ در صحبت هایی اعلام کرده که سران باشگاه رئال اشتباهی تاریخی را در تصمیم گیری برای نگاه نداشتن نیمار داسیلوا جونیور در باشگاه رئال مادرید مرتکب شدند. ماجرا از این قرار است که نیمار در ماه مارس سال ۲۰۰۶ برای دوره ای آزمایشی با تیم پایه ای باشگاه رئال تمرین می کرد ولی سران باشگاه مادریدی که حاضر به پرداخت ۶۰ هزار یورو به مدیربرنامه های او نشدند، درنهایت این ستاره برزیلی را از دست دادند.

روزنامه آ.اس در گزارش روز ۵شنبه خود به این نکته اشاره کرده بود که اعضای کادر فنی تیم پایه ای رئال مادرید که در آن زمان توسط خیرالدس و رامون مارتینس اداره می‌شد به شدت این بازیکن نوجوان برزیلی را تحسین می کردند. خیرالدس در گفتگو با لا گرادریای کادنا سر گفت:« نیمار کاملا آماده بود تا دررئال مادرید بماند.او حتی با باشگاه رئال قرارداد هم بسته بود.نیمار با تیم های مختلف پایه ای رئال مادرید تمرین می کردو با گذشت زمان دیدیم که او تنها بازیکن متفاوتی است که در طول چندین سال دیده بودیم. اما سران باشگاه رئال مادرید او را نگه نداشتند و بدین ترتیب اشتباهی تاریخی را مرتکب شدیم. نیمار می توانست مسی رئال مادرید شود.»

درآن زمان واگنر ریبیرو مدیربرنامه های نیمار از سران رئال مادرید شصت هزار یورو برای انجام این انتقال خواسته بود ولی کارلوس مارتینس آلبورنوس که مدیر داخلی وقت باشگاه مادریدی بود حاضر به پرداخت چنین مبلغی برای جذب یک بازیکن ۱۴ ساله نشده بود وهمین شد که نیمار به سانتوس بازگشت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391