برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرس: ایکر کاسیاس، کاپیتان تیم ماست

جمعه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۹ — گل

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه مادریدی در صحبت هایی به اهمیت ایکر کاسیاس در رختکن تیمش اشاره کرده.

فلورنتینو پرس

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه مادریدی در صحبت هایی به اهمیت ایکر کاسیاس در رختکن تیمش اشاره کرده.

او در گفت و گو با شبکه مکزیکی تله ویسا در مورد نقش پررنگ ایکر کاسیاس در رختکن تیمش گفت:« ایکر کاپیتان تیم ماست و گاهی وقتها به کمک تیم نمی آید. گاهی وقتها کسانی که نزدیک به ما هستند هم اشتباهاتی می کنند.»

او با اشاره به ماجراهایی که سال گذشته رخ داد گفت:« پارسال در یک جلسه ۴نفره، با حضور خود من، خوسه آنخل سانچس، کاسیاس و راموس، در مورد پاداش های تیم صحبت کردیم و یک روزنامه درباره این جلسه مطالب کذبی را منتشر کرد که ما همه این ماجرا را تکذیب کردیم. دراین روزنامه نوشته شده بود که این جلسه به منزله اولتیماتوم کاپیتان های تیم به مورینیو بود. ولی اصلا این طور نبود. البته من نمی دانم که کاپیتان های تیم ما در آن موقع چطور فکر می کردند ولی آنها هم می دانند که درتیم خط قرمزهایی وجود دارد که نمی توانند از آنها عبور کنند.»

پرس در پاسخ به سوالی در مورد فروش اوزیل و انتقاداتی که در این زمینه به گوش می رسید، به انتقاد از بازیکن آلمانی پرداخت و گفت:« در رئال مادرید وقتی بازیکنی که با تیم قرارداد دارد، بخواهد ازتیم جدا شود، او را می فروشیم. در مورد اوزیل باید بگویم که جدایی، خواست خود او بود. ما از اعضای کادر فنی دراین باره سوال کردیم و آنها به ما گفتند که اگراوزیل بخواهد، می تواند برود.باید بتوان فشارها را تحمل کرد. شاید داستان بازیکنانی که از تیم جدا شده باشند، با این موضوع که آنها نتوانستند فشارها درتیم را تحمل کنند، مرتبط باشد.» او درادامه ترجیح داد تا در مورد مبلغ هنگفتی که برای خرید اییارامندی پرداخت شده توضیحات بیشتری ندهد و گفت:« در ادامه خواهیم دید که او خرید ارزان قیمتی برای تیم بوده.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391