برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دزدی از خانه روبینیو درمیلان

شنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۲ — گل

سارقان از نبود روبینیو و خانواده اش در منزلشان در شهر میلان استفاده کرده و دست به این سرقت زده اند

روبینیو

روزنامه گاتزتا دلوسپورت در گزارشی به این نکته اشاره کرده که رابسون د سوزا، ملقب به روبینیو، قربانی دزدی از خانه اش در شهر میلان، در شمال ایتالیا شده است . این طور به نظر می رسد که در جریان این سرقت، اشیای گران بهایی از جمله طلا و جواهرات متعدد و یک ساعت قیمتی از خانه این ستاره برزیلی ربوده شده.

رسانه های مختلف ایتالیایی در گزارش های خود به این نکته اشاره کرده اند که سارقان از نبود روبینیو و خانواده اش در منزلشان در شهر میلان استفاده کرده و دست به این سرقت زده اند و یکی از دستیاران روبینیو ساعت ۲۱.۳۰ دقیقه پنجشنبه شب به وقت محلی ، و بعد از دیدن آنکه درهای خانه او به زور توسط دزدان باز شده این سرقت را به اطلاع پلیس رسانده و بلافاصله بعد از آن بود که تحقیقات پلیس در این رابطه آغاز شد.

دستیار روبینیو در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که او همراه با روبینیو برای آوردن همسر و دو فرزند روبینیو از فرودگاه مالپنسای شهر میلان به خانه، به فرودگاه رفته بودند و در هنگام بازگشت، متوجه شدند که در خانه به زور باز شده. این طور به نظر می رسد که به احتمال قریب به یقین روبینیو فراموش کرده که در زمان ترک خانه، دزدگیر خانه را روشن کند و همین سهل انگاری فرصت مساعدی برای سارقان فراهم کرده تا به سادگی و با اطلاع از نبود این بازیکن باتجربه و برزیلی ، به داخل خانه او آمده و حتی فرصت کافی داشتند که با خیال راحت خود را به داخل اتاق خواب او رسانده و بعد از وارد کردن کد امنیتی گاو صندوق حامل طلاها، با دستکش ، طلا و جواهرات خانواده روبینیو را به سرقت ببرند. احتمالا این سارقان، کاملا هم حرفه ای بودند که با در دست کردن دستکش، هیچ اثری از خود به جای نگذاشتند و همین کار پلیس را برای شناسایی آنها سخت تر خواهد کرد. طبق گزارش منتشره در روزنامه گاتزتا دلو سپورت و با توجه به برآوردهای انجام شده ارزش اشیای ربوده شده از خانه روبینیو، حدود ۳۰هزار یورو بوده.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391