برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رومنیگه: سالهاست که انتقالات درفوتبال اصلا منطقی نیست

چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۲ — گل

قیمت یک بازیکن رابازار نقل و انتقالات تعریف می‌کند وبه خاطر تمایلاتی که برای جذب این بازیکن وجود داشت، قیمت او تا این حد بالا رفت ولی وارد شدن به بحث روانی این ماجرا اصلا آسان نیست

کارل هاینس رومنیگه، رئیس اتحادیه باشگاه های اروپایی در جلسه اخیر مجمع این اتحادیه به این نکته اشاره کرد که دنیای فوتبال با هر منطقی، انتقال جنجالی گرث بیل به رئال مادرید را نمی پذیرد؛ آن هم درشرایطی که نیمی از جامعه جوان اسپانیا با بیکاری دست و پنجه نرم می کند.

رومنیگه دراین باره گفت:« قیمت یک بازیکن را بازار نقل و انتقالات تعریف می‌کند و به خاطر تمایلاتی که برای جذب این بازیکن وجود داشت، قیمت او تا این حد بالا رفت ولی وارد شدن به بحث روانی این ماجرا اصلا آسان نیست.»

او درادامه به این نکته اشاره کرد که باشگاه رئال مادرید به دنبال بازیکنان فوق العاده ای است تا بتواند به موفقیت هایش ادامه دهد:« احتمالا خواسته فلورنتینو پرس فتح دهمین قهرمانی اروپایی توسط رئال مادرید است. چرا که آنها حالا ۹ قهرمانی اروپایی دارند و درانتظار لادسیما هستند.»

رومنیگه به این نکته اشاره کرد که یکی از نکات مهم که باید مدنظر داشت، آنالیز اقدامی مثل انتقال گرث بیل به رئال مادرید است:« باید در مسیر قوانین «بازی سالم و پاک» یوفا حرکت کرد. قطعا دربازار نقل وانتقالات گامها و حرکات بزرگی انجام شده که معمولا برای تجدید قوای تیم‌ها انجام می شود, دقیقامثل آنچه در دو سال اخیر رخ داده.» و درعین حال یادآوری کرد که قضاوت در مورد چنین انتقالی کار سختی است. انتقالی که رکورد مبلغ پرداختی برای یک بازیکن را شکسته و بازتاب روانی زیادی داشته:« از دیدگاه اقتصادی دنیای فوتبال سالهاست که از هرگونه منطق و درکی خارج شده و گاهی وقتها مردم درک نمی کنند که باشگاه‌ها در نقل وانتقالات چه کار می کنند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391