برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گرت بیل: از رونالدو یاد می گیرم و پیشرفت می کنم

شنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۶ — گل

این ستاره ولزی که به تازگی با انتقالی ۱۰۰ میلیون یورویی از تاتنهام به رئال پیوست، معتقد است که کار کردن در کنار جمعی از بهترین های دنیا، به پیشرفتش کمک خواهد کرد.

گرت بیل، ستاره جدید رئال مادرید، اعلام کرد در باشگاه جدیدش حتما پیشرفت خواهد کرد.

این ستاره ولزی که به تازگی با انتقالی ۱۰۰ میلیون یورویی از تاتنهام به رئال پیوست، معتقد است که کار کردن در کنار جمعی از بهترین های دنیا، به پیشرفتش کمک خواهد کرد.

بیل به خبرنگاران گفت:" خیلی هیجان زده ام. تمرین و بازی کردن در کنار تعدادی از بهترین بازیکنان دنیا مطمئن باعث می شود به بازیکن بهتری تبدیل شوید. و واضح است که به نظر من، رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. او به عنوان یک فوتبالیست، از همه ویژگی های لازم برخوردار است.

در کنار او تمرین خواهم کرد و در بازی ها، به حرکاتش توجه می کنم؛ می خواهم از بهترین بازیکن دنیا چیزهایی یاد بگیرم. من تنها یک راه دارم و این است که پیشرفت کنم.

من مربی فوق العاده ای مانند آنچلوتی خواهد داشت و همچنین زین الدین زیدان که در رئال بهترین بود. برای اینکه بازیکن بهتری شوم، باید از آنها یاد بگیرم.

می دانم که اکنون وارد مرحله جدیدی از دوران حرفه ای ام شده ام. اما می خواهم با همان نگاه قبل بازی کنم تا تحت تاثیر فشارهای بیرونی قرار نگیرم. قصد ندارم روزنامه‌ها یا اخبار خیلی بخوانم. این را وقتی جوان تر بودم، یاد گرفتم.
من اندکی بزرگتر شده ام و روی زندگی ام تمرکز دارم؛ چه در داخل و چه خارج زمین. تنها روی بازی ام تمرکز دارم و به کارهایی که باید انجام بدهم، فکر می کنم."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391