برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ضرب شصت کریس رونالدو به بیل با تمدید قراردادش: اینجا هنوز من رئیسم!

دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۵ — گل

رونالدو با تمدید قراردادش با رئال ، پیغامی برای گرث بیل داشت. او به هم تیمی جدیدش که حالا عنوان گرانترین بازیکن دنیا رایدک می کشد، یادآوری کرد که هنوز هم او مهمترین بازیکن رئال است

کریستیانو رونالدو

بعد ازانتقال جنجالی گرث بیل به رئال مادرید، سران باشگاه مادریدی در تلاش بودند تا به هرنحوی شده هرگونه دلخوری احتمالی را از دل کریستیانو رونالدو پاک کنند و درهمین راستا، آنها با پیشنهادی جنجالی و جلب نظر ستاره پرتغالی، قرارداد او را تمدید کردند.

ظهر روز یکشنبه بود که وب سایت خبری باشگاه مادریدی از تمدید قرارداد کریستیانورونالدو خبر داد و در مراسمی ویژه در جایگاه افتخاری باشگاه سانتیاگو برنابئو و در حضور خود رونالدو و فلورنتینو پرس ، رئیس باشگاه مادریدی این اتفاق رخ داد.

روزنامه دیلی میل در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که سران رئال به کریس پیشنهادی برای تمدید ۵ ساله قراردادش را ارائه کردند که این پیشنهاد ۹۰ میلیون یورو ارزش دارد و بدین ترتیب کریس رونالدو بازیکنی لقب خواهد گرفت تا بیشترین دستمزد را در دنیای فوتبال دریافت خواهد کرد.

بدین ترتیب رقم دستمزد کریس در باشگاه مادریدی تقریبا دوبرابر رقم دستمزد گرث بیل خواهد بود. با تمدید این قرارداد، رقم دستمزد سالانه کریس رونالدو بعد از کسر مالیات، سالانه ۱۵ میلیون پوند (۲۱میلیون یورو) خواهد بود و بیل سالی ۸.۳ میلیون پوند دستمزد می گیرد و البته این مبالغ بدون درنظر گرفتن پاداش هاست.

رقم دستمزد رونالدو سالانه مبلغ ۸۵۰ هزار پوند بیشتر از دستمزد زلاتان ایبراهیموویچ بازیکن سوئدی پاری سن ژرمن خواهد بود تا او با اقتدار پردرآمدترین بازیکن دنیای فوتبال باشد. تمدید قرارداد کریس با رئال، به منزله آب سردی بر امیدهای شیاطین سرخ برای بازگرداندن او به اولدترافورد است. چرا که سران این باشگاه بی صبرانه منتظر بودند تا با نزدیک تر شدن به زمان اتمام قرارداد پیشین ستاره پرتغالی با رئال که تا سال ۲۰۱۵ اعتبار داشت، بتوانند او را به تیمشان بازگردانند. اما حالا با دست به قلم شدن رونالدو اوضاع تغییر خواهد کرد. رونالدو با تمدید قراردادش با رئال، رضایتش را از حضور در پایتخت اسپانیا ابراز کرد و در مادرید ماندگار خواهد شد. رئالی‌ها با این کار به کریس اعلام کردند که با وجود انتقال جنجالی بیل به سانتیاگوبرنابئو او همچنان مهمترین بازیکن تیمشان خواهد بود تا از حضور این ستاره پرتغالی بهره ببرند؛ چرا که بعد از انتقال جنجالی گرث بیل به رئال مادرید تردیدها در مورد دلخوری کریس از سران باشگاه مادریدی به خاطر مبلغ هنگفتی که برای جذب این ستاره ولزی پرداخت کرده اند افزایش یافته بود. او در پاسخ به سوالی درمورد انتقال بیل به رئال گفته بود:« من نظر خودم را دارم ولی نظرم را رسانه ای نمی کنم. فکر می کنم که بازیکنانی که ما به خدمت گرفته ایم همه بازیکنان خوبی هستند؛اکثر آنها اسپانیایی هستند و باشرایط لالیگا آشنایی دارند.»

البته رونالدو در روز ۴شنبه که بیل برای اولین بار درکمپ تمرینی باشگاه مادریدی حاضر شد، استقبال گرمی از هم تیمی اش کرد و با او احوالپرسی گرمی داشت ولی حالا با تمدید قرارداد کریس، او به هم تیمی جوانش پیغام غیرمستقیمی دارد تا بداند که در برنابئو،هنوز هم او رئیس است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391