برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیاگو سیلوا: دوست داشتم برای بارسا بازی می کردم

یکشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۹ — گل

مردم می گفتند که من به پول فکر می کنم ولی فراموش می کنند که ما فوتبالیست‌ها هم خانواده هایی داریم که باید شکم آنها را پر کنیم.

تیاگوسیلوا مدافع برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن در گفت و گو با روزنامه گاردین به این نکته اشاره کرد که دو بار پاسخ منفی دادن به بارسلونا کار خیلی سختی بوده و یادآوری کرده که از روزهای کودکی تیم آبی اناری را تحسین می کرده

تابستان امسال بود که سران باشگاه کاتالان برای به خدمت گرفتن تیاگو سیلوا دست به کار شدند ولی این مدافع برزیلی درنهایت تصمیم گرفت تا در پاری سن ژرمن بماند . البته خودش حالا اعلام کرده که دراین مسیر کار آسانی را پیش رو نداشته. سیلوا در صحبت هایی به گاردین گفت:« تصمیم سختی است که دو بار به بارسلونا نه بگویم. هیچ وقت نمی توانم این راز را پنهان کنم که از وقتی که بچه بودم بارسلونا را تحسین می کردم و همیشه دوست داشتم تا در بارسلونا بازی کنم.»

بعد مالی ماجرا یکی از دلایلی بود که مانع از انتقال تیاگو سیلوا به بارسلونا شد. او در این باره ادامه داد:« چرا می بایست می پذیرفتم که با پول کمتری برای بارسلونا بازی کنم؟ چون بازیکنانی هستند که به نظر آنها باید فداکاری کرد؟ می شنیدم که مردم می گفتند که من به پول فکر می کنم ولی فراموش می کنند که ما فوتبالیست‌ها هم خانواده هایی داریم که باید شکم آنها را پر کنیم.»

سیلوا ادامه داد:« زندگی مملو از تصمیمات سخت است که گاهی وقتها علیه آنچه در رویاهایت می پرورانی پیش می رود.»

مدافع برزیلی در نهایت تصمیم گرفت تا در پاریس بماند و در مورد پوشیدن پیراهن پاری سن ژرمن گفت:« این چالش جدیدی بود که مرا وسوسه می کرد و به نظر من باشگاه پاری سن ژرمن در مسیر صحیحی پیش می رود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391