برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیمئونه: بیشتر از بارسا فرصت گلزنی داشتیم

پنجشنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۰ — گل

لالیگا تا چندین سال دیگر از آن یکی از این دو تیم خواهد بود و این هم به خاطر قدرت اقتصادی بارسا و رئال است. این باعث می شود تا ما از کورس قهرمانی دور شویم.

دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکودر پایان بازی تیمش مقابل بارسلونا در بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا حسرتی از عملکرد تیمش نداشت وبه این نکته اشاره کرد که برخوردهای به وجود آمده در چنین بازیهایی عادی است.

دراینجا می توانید متن صحبت های سیمئونه به گزارش آ.اس را مطالعه کنید:

*داوری: همان طور که شما خبرنگاران از بازیکنان وسرمربیان انتقاد می کنید، به نظرم می آید که یک انتقاد کلی از داوری به عمل خواهد آمد. همه ما می توانیم اشتباه کنیم و باید رشد و پیشرفت را سرلوحه کار قرار داد.درچنین بازیهایی همیشه چنین برخوردهایی وجوددارد و این طبیعی است. بارسایی‌ها سالهاست که این طور بازی می کنند و ما به روند رشد و پیشرفتمان ادامه می دهیم. با افتخار کار می کنیم و می دانیم که باید بازی کنیم. ما در این بازی موقعیت های بیشتری برای گلزنی داشتیم ولی شوتهای آخرمان خوب نبود

*عملکرد اتلتیکو: این جام هیچ چیزی را مشخص نمی کند. تیم ما رشد زیادی داشته و تعهد در تیم ما محسوس است و از این بابت احساس غرور می کنم

*بارسلونا و رئال برتر از سایرین: لالیگا تا چندین سال دیگر از آن یکی از این دو تیم خواهد بود و این هم به خاطر قدرت اقتصادی بارسا و رئال است. این باعث می شود تا ما از کورس قهرمانی دور شویم. کسب قهرمانی در این بازیهای حذفی ممکن تر است ولی بعید می دانم که در لالیگا بتوانیم برای قهرمانی بجنگیم. باید این دو تیم بلغزند تا ما شانس قهرمانی داشته باشیم و این خیلی بعید است

*مشکلات اتلتیکو: ما در نیمه اول دو موقعیت خوب گلزنی داشتیم ودر این چنین بازیهایی باید از این فرصت‌ها بهره برد. والدس عملکرد خیلی خوبی داشت.

*صدای سوت از نیمکت اتلتیکو: به نظر من صدای سوتها از نیمکت بارسا به گوش می رسید یا از سکوهایی که نزدیک نیمکت بارسا بود . به شما این اطمینان را می دهم که سوتها از نیمکت ما به صدا درنمی آمد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391