برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تری: جایگاهم درترکیب اصلی چلسی تضمین شده نیست

شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۲ — گل

کاپیتان چلسی در صحبت هایی اعلام کرده که مورینیو به بازیکنان این تیم گفته که جایگاه هیچ بازیکنی در ترکیب اصلی تیم تضمین شده نیست

فرانک لمپارد و جان تری

جان تری کاپیتان چلسی در صحبت هایی اعلام کرد که ازجایگاهش در ترکیب اصلی چلسی اطمینانی ندارد.

در زمان حضور رافا بنیتس روی نیمکت مربیگری چلسی ، او بارها جان تری را روی نیمکت ذخیره‌ها نگاه می داشت تا بدین ترتیب به او در حفظ آمادگی فیزیکی اش کمک کند.

اما در بازیهای این فصل چلسی در لیگ برتر، تری در تمام بازیها برای ۹۰ دقیقه در ترکیب اصلی تیم بوده ولی درصحبت هایی اعلام کرده که برای ادامه حضورش در ترکیب اصلی ، باید همچنان به درخشش ادامه دهد.

جان تری در صحبت هایی به رادیو اسکای سپورتس گفت:« هیچ تضمینی نیست که تو در ترکیب اصلی تیم باشی. اصلا چنین تضمینی وجود ندارد. چه کاپیتان تیم باشی و چه نه..مورینیو از همان روز اول خیلی شفاف این را اعلام کرد.»

چلسی ۲شنبه شب در اولدترافورد مقابل منچستریونایتد به میدان خواهد رفت. البته تری بعید می داند که این نتیجه تاثیر زیادی در جدول تیم‌ها در پایان فصل داشته باشد.او ادامه داد:« بعید می دانم که این بازی سرنوشت فصل را مشحص کند. این بازی تنها یکی از بازیهای این فصل است. یک شروع برای هر دو تیم. ولی ما در سال های اخیر رکورد خوبی در بازیهایمان دراولدترافورد داریم و این هم به کمک ما خواهد آمد. »

تری ادامه داد:« قطعا این اولین بازی بزرگ دیوید مویس دراین ورزشگاه خواهد بود و ما در هر صورت منتظر یک جو دشمنانه هستیم ولی ما به اولدترافورد خواهیم رفت و تحت هرشرایطی انسجاممان را در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ابتدایی حفظ خواهیم کرد.می دانیم که اولدترافورد ورزشگاهی است که بازی کردن در آن سخت است و آنها مقابل سوانسی به برد خوبی دست یافته اند ولی دو برد به حساب ما واریز شده که این به کمک ما می آید و ما مملو از اعتماد به نفس به اولدترافورد می رویم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391