برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ونگر: در ۲۴ ساعت می‌توان دو یا سه بازیکن خرید

شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۰ — فارس

سرمربی آرسنال با اعلام اینکه تیمش در نقل و انتقال‌ها بدشانس بوده تاکید کرد ممکن است در ۲۴ ساعت بتوان دو یا سه بازیکن خرید.

آرسن ونگر بر این باور است که خیلی زود به دنبال خرید بازیکن رفته ولی بدشانسی موجب شده تا وی نتواند در این تابستان بازیکن جدیدی بخرد.

لوییس سوارز، وین رونی و گونزالو هیگواین بازیکنان بزرگی بودند که نامشان در فصل نقل و انتقال‌ها در ارتباط با آ‌رسنال به گوش رسید اما پس از آنکه هیچ کدام راهی امارات نشدند، ونگر تحت انتقادهای بسیاری قرار گرفت.

در حالی که هفته پایانی نقل و انتقال‌های تابستانی را سپری می‌کنیم ونگر باید نهایت تلاش خود را به کار گیرد تا بتواند بازیکنان جدیدی به ترکیب تیمش اضافه کند.

ونگر در مورد نقل و انتقال‌ها گفت: نمی‌توانید تصور کنید از چه زمانی برای خرید بازیکنان جدید اقدام کردیم. در شغل ما ممکن است خیلی کار کنید، به تعطیلات نروید، پول هم داشته باشید، روی خرید بازیکن هم کار کنید اما نتوانید هیچ بازیکنی را به تیم‌تان اضافه کنید. این هم بخشی از شغل ما است. باید بگویم تاکنون بد شانس بوده‌ایم. باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. احتمال دارد شما در پنج یا ۶ هفته نتوانید کاری انجام دهید ولی در ۲۴ ساعت بتوانید دو یا سه قرارداد خوب امضا کنید. هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

ونگر افزود: اطمینان دارم که می‌توانیم بازیکنان جدیدی بخریم زیرا اشتیاق برخی بازیکنان برای حضور در تیم‌مان را می‌بینم. به اندازه کافی هم پول در اختیار داریم. البته نه به اندازه‌ای که برخی تیم‌ها هزینه می‌کنند. پول به اندازه‌ای داریم که بتوانیم کارهای مورد نظرمان را انجام دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391