برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویدیچ: مویس هنوز در رختکن تیم نیاز به استفاده از سشوار پیدا نکرده است

جمعه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۹ — گل

بسیاری از بازیکنان منچستریونایتد در طول دوران حضور سرالکس فرگوسن، عصبانیت و فریادهای بلند او که به سشوار معروف شده بود را تجربه کرده بودند

نمانیا  ویدیچ و تیم منچستر یونایتد

نمانیا ویدیچ، کاپیتان منچستریونایتد، اعلام کرد که هیچ یک از بازیکنان این تیم تاکنون با رفتار "سشواری" دیوید مویس روبرو نشده است.

بسیاری از بازیکنان منچستریونایتد در طول دوران حضور سرالکس فرگوسن، عصبانیت و فریادهای بلند او که به سشوار معروف شده بود را تجربه کرده بودند اما ویدیچ اعلام کرد که مویس هنوز در رختکن تیم عصبانی نشده؛ هرچند این تیم در سه هفته ابتدایی فصل جدید ۵ امتیاز از دست داد.

او به خبرنگاران گفت:" تا حالا او واقعا نیازی به آن رفتاری که شما به آن سشوار می گوئید یا فریاد زدن بر سر بازیکنان نیاز پیدا نکرد زیرا در حال حاضر همه چیز به خوبی پیش می رود.

بازیکنان به خوبی تمرین می کنند و تا زمانی که شرایط به همین ترتیب باشد، او نیازی به این کارها پیدا نمی کند. امیدوارم شرایط همین طور باقی بماند."

ویدیچ همچنین تایید کرد که با حضور مویس، اوضاع در تیم منچستریونایتد اندکی نسبت به قبل تغییر کرده و تاثیر حضور کادر فنی جدید را مثبت ارزیابی کرد.

" تمرین‌ها متفاوت‌ها است. ما هر روز تمرینات متفاوتی را نسبت به قبل انجام می دهیم که با توجه به حضور مربی جدید، کاملا طبیعی است.

واضح است که او کادر فنی خودش را آورده و آنها دو ماه است که با کار می کنند. ما کم کم شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا می کنیم.

همه چیز خوب و مثبت است و فکر می کنم ما در فرم خوبی قرار داریم.

تغییر زیادی نبوده؛ بازیکنان تقریبا همان‌ها هستند اما او تلاش می کنم تا به بازیکنان چیزهای متفاوتی یاد بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391