برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ونگر: فالکائو و کاوانی غیرقابل مهارند

شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۲ — گل

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها معتقد است که فالکائو در مقابل دروازه اندکی بهتر است اما کاوانی را بازیکنانی با تحرک بیشتر دانست. البته او تاکید کرد که هر دو مهاجم، جز بهترین های دنیا هستند

آرسن  ونگر

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، با ستایش از رادامل فالکائو و ادینسون کاوانی، ستاره های موناکو و پاری سن ژرمن، آنها را بازیکنانی استثنایی توصیف کرد.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها معتقد است که فالکائو در مقابل دروازه اندکی بهتر است اما کاوانی را بازیکنانی با تحرک بیشتر دانست. البته او تاکید کرد که هر دو مهاجم، جز بهترین های دنیا هستند.

ونگر که خود زمانی هدایت موناکو را برعهده داشت، به خبرنگاران گفت:" معتقدم که بسیار دشوار است که بین آنها تفاوت قائل شد زیرا به نظر من، آنها شباهت زیادی به هم دارند. آنها در وجودشان یک خوی حیوانی دارند. هر دو آنها غیرقابل مهارند.

فکر می کنم کاوانی اندکی تحرک بیشتری دارد و بدون توپ بیشتر حرکت می کند. فالکائو بیشتر در محوطه جریمه بازی می‌کند و تمام کنندگی اش اندکی بیشتر از کاوانی استو

اما من بازی هر دو آنها را دوست دارم. صادقانه بگویم، می توان هیچ یک از آنها را مهار کرد. و خیلی دشوار است که بین آنها تفاوت قائل شد."

فالکائو و کاوانی این هفته در دیدار حساس موناکو- پاری سن ژرمن مقابل هم قرار می گیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391