برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ونگر: ویلشر می تواند زیدان تیم ملی انگلیس باشد

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۴ — گل

این هافبک جوان اولین بازی ملی اش را در سال ۲۰۱۰ و زمانی که تنها ۱۸ سال داشت، انجام داد، اما مصدومیت های پیاپی موجب شد تا تاکنون تنها ۹ بازی برای تیمش انجام بدهد.

جک  ویلشر

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است که جک ویلشر، ستاره جوان تیمش، می تواند همان تاثیرگذاری ستاره هایی مانند زین الدین زیدان و میشل پلاتینی را در تیم ملی فرانسه داشته باشد.

این هافبک جوان اولین بازی ملی اش را در سال ۲۰۱۰ و زمانی که تنها ۱۸ سال داشت، انجام داد، اما مصدومیت های پیاپی موجب شد تا تاکنون تنها ۹ بازی برای تیمش انجام بدهد.

اما با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، ونگر امیدوار است که ویلشر تاثیرگذاری واقعی اش را نشان بدهد.

او به خبرنگاران گفت:" تیم های ملی نیاز به چنین بازیکنانی دارند که فشارها را کم کند. فرانسوی‌ها زیدان را داشتند. وقتی تیم فرانسه خوب بازی می کرد، در واقع زیدان خوب بازی می کرد و اجازه می داد تا بقیه هم بازی کنند.

پیش از آن هم پلاتینی را داشتیم. در تاریخ تیم ملی فرانسه، هر وقت تیم حریف پلاتینی را متوقف می کرد، تیم فرانسه هم متوقف می شد. و وقتی زیدان متوقف می شد، هم این اتفاق رخ می داد. نه تنها به یک نسب بازیکن خوب نیاز دارید، بلکه به یک ستاره هم نیاز دارید."

ونگر همچنین ویشلر را با بابی مور، کاپیتان تیم ملی انگلیس در جام جهانی ۱۹۶۶ مقایسه کرد و گفت:" جک هم می تواند به آن سطح برسد. او تنها ۲۲ سال دارد. او از شخصیت لازم برای رسیدن به آن جایگاه برخوردار است. او تنها نیاز دارد که ۶ ماه بدون مصدومیت بازی کند.

جک شخصیتی دارد که می تواند به بازیکنی بسیار بسیار بسیار بزرگ تبدیل شود."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391